Przysięga 433, 434, 435, 436, 437: Songul coraz bardziej zbliża się do Hikmeta. Feride informuje Emira, że odchodzi z pracy

2021-06-24 9:05 kg
Przysięga
Autor: materiały TVP

Przysięga 433, 434, 435, 436, 437 streszczenia. Songul zbliża się coraz bardziej do Hikmeta. Oya nie jest z tego powodu zadowolona i postanawia wyrzucić ją z domu. Emir pod wpływem Oyi zaczyna podejrzewać, że Feride chce go uwieść. Feride informuje Emira, że odchodzi z pracy. Przysięga odcinki 433-437 zostaną wyemitowane w dniach 28 czerwca - 2 lipca 2021 w TVP1 o godzinie 16:05.

Przysięga 433, 434, 435, 436, 437 - co się wydarzy w nowych odcinkach? Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla... Opisy odcinków 433-437 prezentujemy poniżej.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Przysięga - odcinek 433

Songul zbliża się coraz bardziej do Hikmeta. Oya nie jest z tego powodu zadowolona i postanawia wyrzucić ją z domu. Kumro wciąż nad sobą rozpacza, a Narin stara się zrobić wszystko, żeby uszczęśliwić siostrę. Zamierza spełnić jej największe marzenie. Emir pod wpływem Oyi zaczyna podejrzewać, że Feride chce go uwieść.

Przysięga - odcinek 434

Songul odstawia przedstawienie przed Hikmetem i odchodzi. Hikmet ma o to pretensje do Oyi. Emir przeprasza Feride za swoje zachowanie i zabiera ją na zakupy, a potem na kebab. Narin zapomina o rocznicy. Kemal chce ją wyciągnąć z domu na kolację, ale dla Narin najważniejsza jest Kumru. Składa Kemalowi zaskakującą propozycję. 

Przysięga - odcinek 435

Kumru jest przekonana, że poślubi Kemala. Feride podejmuje decyzję o odejściu z rezydencji. Cavidan bardzo chce zobaczyć wnuka, telefonuje w tej sprawie do Feride. Songul prosi znajomą o nietypową przysługę. Resit dzwoni z więzienia do Feride. Songul odwiedza Resita w areszcie. 

Przysięga - odcinek 436

Emir jest w szoku. Feride informuje go, że odchodzi z pracy. Kumru po raz kolejny znajduje sposób, by wzbudzić litość siostry. Resit obiecuje Emirowi, że wyzna mu całą prawdę o Feride. Narin przeprasza Kemala za swoje postępowanie. Hikmet ratuje Songul przed atakującymi ją sąsiadami. 

Przysięga - odcinek 437

Songul wciąż udaje niewiniątko przed Hikmetem. Doprowadza do sytuacji, przez którą Oya wpada w szał. Emir odwiedza Resita w więzieniu, żeby dowiedzieć się prawdy o Feride. Resit go okłamuje. Feride postanawia odejść z pracy na dobre, ale Emir po nią jedzie. Kemal zabiera Narin na spacer, gdzie wspominają swoje wspólne szczęśliwe chwile. Kemal w końcu zgadza się na propozycję Narin. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE