Elif streszczenie odcinków 1003, 1004, 1005, 1006, 1007: Jülide w końcu wyjawia Şafakowi całą prawdę. Kerem jest coraz bardziej zauroczony Asli

2021-06-24 8:30 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Elif odcinki 1003, 1004, 1005, 1006, 1007 streszczenia. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Emisja epizodów 1003-1007 odbędzie się w dniach 28 czerwca - 2 lipca. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinki 1003, 1004, 1005, 1006, 1007. Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Po latach para w końcu się odnajduje, ale nie dane jest im wspólne, szczęśliwe życie. Jak potoczą się losy ich córki? Streszczenia odcinków 1003-1007 prezentujemy poniżej.

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21

Elif - odcinek 1003

Leman jest przerażona perspektywą wyjazdu Şafaka. Jednak wygląda na to, że nic nie jest w stanie go zatrzymać. Spotkanie Sere i Elif daje Macide nadzieję na odnalezienie także rodziny Yusufa. Z drugiej strony obawia się, że nie zdąży tego zrobić, nim rozwinie się jej choroba, więc zaczyna prowadzić dziennik. Melek ponownie odwiedza rezydencję. Znakomicie dogaduje się z Hümeyrą. Melek zauważa, że z Macide dzieje się coś niedobrego. Macide opowiada jej o poszukiwaniach rodziny bratanka, jednak zwierzenia przerywa im pojawienie się Elif. Ich rozmowę podsłuchuje Kiymet, która postanawia dowiedzieć się, kim jest tajemnicza kobieta, której poszukuje jej siostra. Po raz kolejny wszyscy zbierają się na kolacji w domu Haktanirów. Kerem przywozi także Asli. Tufan zabiera Emirhana do salonu gier. Chłopiec jest zachwycony. Nie ma pojęcia, że ojciec zamierza go tam przetrzymać, żeby zemścić się na Jülide. 

Elif - odcinek 1004

Haktanirowie spędzają miłe chwile w towarzystwie Melek, Elif i Asli. Tylko Kiymet jest niezadowolona z ich obecności. Wspólnie spędzone chwile zbliżają do siebie Kerema i Asli. Jülide zaniepokojona przedłużającą się nieobecnością syna, zaczyna go szukać. Pojawia się też w domu Leman i Şafaka, ale Alev zataja ten fakt przed Şafakiem. Emirhan wyczuwa, że coś jest nie w porządku, chce wrócić do domu, lecz Tufan się na to nie zgadza. Jednocześnie mężczyzna zapewnia go, że to matka pozostawiła chłopca pod jego opieką. Z czasem Tufan coraz gorzej traktuje Emirhana. Tufan w końcu dzwoni do Jülide. Kobieta domyśla się, że to on porwał Emirhana i jest zrozpaczona. Leman ma wyrzuty sumienia. Czuje, że to intrygi jej i Alev doprowadziły do wyjazdu jej syna. Şafak jest zaskoczony tym, że chłopiec nie przyszedł się z nim pożegnać. Postanawia wstąpić do niego przed wyjazdem. Jülide wyjawia mu, że Tufan nie jest jej mężem i że porwał chłopca, a potem mdleje.

Elif - odcinek 1005

Jülide odzyskuje przytomność i w końcu wyjawia Şafakowi całą prawdę. Mężczyzna jest zszokowany. Niezwłocznie rusza na poszukiwania chłopca. Emirhan upiera się, że chce wrócić do domu. Tufan bardzo źle traktuje chłopca. Şafak powiadamia o porwaniu Leman i Alev. Alev dzwoni do Tufana i informuje go, że Şafak dowiedział się całej prawdy i poszukuje chłopca. Kiymet zauważa rodzącą się między Keremem a Asli bliskość i natychmiast alarmuje Parlę, która od razu pojawia się w rezydencji. Dziewczyna próbuje namówić Kerema na wspólne spędzenie czasu, ten jednak wymawia się pracą. Później prosi Asli, żeby mu pomogła. Tufan jest wściekły na Jülide, że wyznała wszystko Şafakowi. Przychodzi do jej domu, żeby ją ukarać. Nagle pojawia się Şafak. Dochodzi między nimi do bójki. Poniżony Tufan, poprzysięga zemstę. Şafak śledzi Tufana, odnajduje Emirhana i odprowadza go do matki. 

Elif - odcinek 1006

Emirhan jest pod wrażeniem bohaterskiego zachowania Şafaka. Jülide w ostatniej chwili postanawia kolejny raz odwieść Şafaka od decyzji wyjazdu. Kiedy docierają do domu, Leman informuje ich, że syn już wyjechał. Jülide ma nadzieję, że zdąży przed odjazdem pociągu. Kiedy ku rozpaczy kobiety i chłopca pociąg rusza, gdy właśnie wbiegają na peron, w oddali wyłania się postać Şafaka. Okazuje się, że jednak postanowił zostać w Stambule i wszyscy bardzo się cieszą. Asli i Kerem są zmuszeni pracować do późna. Z każdą wspólnie spędzoną chwilą Keremowi coraz bardziej imponuje światopogląd i życiowa mądrość asystentki. Chcąc nie chcąc porównuje ją do beztroskiej i oderwanej od rzeczywistości Parli. 

Elif - odcinek 1007

Kiymet informuje Parlę, że Kerem i Asli zostali w biurze po godzinach. Kobieta insynuuje, że nie chodzi wyłącznie o pracę. Tymczasem w holdingu jest awaria prądu. Mimo prób pracy przy świecach podczas rozmowy z Keremem Asli zasypia. Parla przyjeżdża do firmy i na widok świec oraz śpiącej Asli urządza Keremowi scenę zazdrości. Elif wspomina Melek, że Macide jej nie rozpoznała, gdy przyszła prosić o pomoc w czasie zaginięcia mamy. To oraz kolejne epizody zapominania wzbudzają w Melek podejrzenia, co do stanu zdrowia Macide. Jülide postanawia rozprawić się z Tufanem. Każe mu trzymać się od Emirhana z daleka i daje do zrozumienia, że więcej nie będzie nie ulegała jego groźbom.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE