Przysięga

i

Autor: materiały TVP

Przysięga 376, 377, 378: Kumru jest zazdrosna o szczęście Narin. Postanawia zająć jej miejsce

2021-03-22 10:16

Przysięga 376, 377, 378 streszczenia. Kumru dowiaduje się, że jej siostra i Kemal śpią w oddzielnych pokojach. Hikmet tłumaczy Emirowi, jak bardzo krzywdzi syna. Hikmet zatrudnia Feride, choć Emir nie chce się na to zgodzić. Sehriye jest szczęśliwa, że Kemal i Narin wreszcie się pobiorą. Przysięga odcinki 376-378 zostaną wyemitowane w dniach 22-24 marca w TVP1 o godzinie 16:05.

Przysięga 376, 377, 378 - co się wydarzy w nowych odcinkach? Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla... Opisy odcinków 376-378 prezentujemy poniżej.

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

Przysięga - odcinek 376

Narin bardzo przeżywa obecność matki w domu. Kumru dowiaduje się, że jej siostra i Kemal śpią w oddzielnych pokojach. Hikmet tłumaczy Emirowi, jak bardzo krzywdzi syna. Feride opuszcza więzienie i przekazuje pieniądze szwagierce. Kumru odkrywa kolejne tajemnice w domu Kemala. Oya i Melike bardzo martwią się o dziecko, które wciąż jest niespokojne. Zazdrosna Kumru przerywa rozmowę Narin z Kemalem.

Przysięga - odcinek 377

Feride w końcu dociera do domu Tarhunów, ale nie zostaje przyjęta. Emir zastaje ją w domu i wpada w szał. Oskarża ją o włamanie i wyrzuca z domu. Melike jest zaskoczona, bo dzięki Feride dziecko przestaje płakać. Ale nie zna tej dziewczyny i nie wie, gdzie jej szukać. Kumru jest zazdrosna o szczęście Narin. Postanawia zająć jej miejsce. Kemal namawia Narin, żeby pogodziła się z matką.

Przysięga - odcinek 378

Kemal robi Narin niespodziankę. Kumru liczy, że ta niespodzianka będzie dla niej. Hikmet zatrudnia Feride, choć Emir nie chce się na to zgodzić. Feride musi przyjąć warunki, jakie stawia jej Emir. Sehriye jest szczęśliwa, że Kemal i Narin wreszcie się pobiorą. Oya ma wątpliwości co do Feride i rozmawia o tym z Hikmetem.