Przysięga 05-07.08 - dlaczego nie ma odcinka? Kiedy emisja 229. odcinka?

2020-08-05 16:25 kg
Przysięga
Autor: materiały TVP

Tureckie seriale to prawdziwy hit ostatnich miesięcy! Każda produkcja znad Bosforu, która debiutuje w Polsce, od razu zyskuje ogromne grono widzów. Jednym z najpopularniejszych tureckich seriali jest Przysięga, która zadebiutowała na antenie Telewizji Polskiej w 2019 roku. Fani produkcji z niecierpliwością czekają na kolejne jej odcinki i z zapartym tchem śledzą perypetie głównych bohaterów. Niestety okazuje się, że 5 sierpnia 2020 roku rozpocznie się przerwa w emisji serialu. Kiedy wyemitowany zostanie 229. epizod?

Przysięga 05-07.08 - dlaczego nie ma odcinka? Kiedy emisja 229. odcinka? Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla... Opisy odcinków 212-216 prezentujemy poniżej.

Przysięga 05-07.08 - dlaczego nie ma odcinka?

5 sierpnia o godzinie 16:05 miał zostać wyemitowany kolejny, 229. odcinek Przysięgi, jednak ze względu na transmisję z Tour de Pologne, emisja tego epizodu została przesunięta. 229. odcinek serialu zostanie wyemitowany dopiero w poniedziałek, 10 sierpnia 2020 roku.

Przysięga odcinek 229 - co się wydarzy?

Emir jest wściekły na Kemala, że ten nie powiadomił go o ucieczce Suny z kliniki. Reyhan postanawia odnaleźć dziewczynę. Narin chce porozmawiać z Kemalem o tym, że niedługo będzie musiała odejść, skoro Kemal odzyska córkę. Reyhan domyśla się, gdzie jest Suna i w końcu do niej dociera. Próbuje ją namówić na powrót do domu.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE