Przyjaciółki - sezon 17 online. Kiedy odcinek 195?

2020-12-02 10:31 AW
przyjaciółki
Autor: materiały prasowe

Przyjaciółki to niekwestionowany hit Polsatu. Serial emitowany jest już od 8 lat! Widzowie niezwykle zżyli się z Ingą, Anką, Patrycją i Zuzą, przeżywają ich troski, zmartwienia, a także chwile radości. Przez lata emisji serial zebrał bardzo dużą rzeszę fanów i mimo że widownia nieco zmalała, produkcja ta cały czas cieszy się znakomitą oglądalnością.

Przyjaciółki - sezon 17 online. Kiedy odcinek 195? Poprzedni, 16. sezon serialu, emitowany był w jesiennej ramówce 2020 od 3 września do 26 listopada. Sezon ten zakończył się niezwykle dramatycznie - Maks wyznał Indze, że Agata spodziewa się jego dziecka. Tymczasem Anka nie wyobraża sobie już mieszkania w stolicy. Zuza nie potrafi wybaczyć Jaśkowi policyjnej interwencji. Traci do niego zaufanie. Informuje męża, że od tej chwili będą się kontaktować wyłącznie za pośrednictwem adwokatów. Artur ma szansę zrealizować wymarzony program kulinarny za granicą.

Przyjaciółki - sezon 17 online. Kiedy odcinek 195?

Jak na razie Polsat nie poinformował oficjalnie, że kolejny sezon Przyjaciółek powstanie, jednak trudno wyobrazić sobie, aby tej pozycji miało zabraknąć w ramówce stacji. Jeśli nowe odcinki powstaną, możemy spodziewać się, że najprawdopodobniej będą ukazywać się na Polsacie od początku marca lub końca lutego. Od kilku lat Polsat udostępnia także cały sezon jednego dnia na platformie Ipla.tv - można go jednak obejrzeć jedynie za opłatą. Jeśli sezon 17. powstanie, online będzie można obejrzeć go również dopiero wiosną 2021.

Aktualizacja

Na początku grudnia potwierdziła się informacja, że Polsat rozpoczął prace nad 17 sezonem, który do emisji trafi wiosną 2021.

ESKA XD EXTRA
NAJNOWSZE