Przyjaciółki sezon 14 - zaskakujące zachowanie Maksa podczas przeprosin Ingi

2019-09-18 13:13
Przyjaciółki sezon 14
Autor: Materiały prasowe Polsat Przyjaciółki sezon 14

Przyjaciółki sezon 14 odcinek 161 - co się wydarzy w nowym odcinku? Po dramatycznych wydarzeniach na ślubie Agnieszki Maksa Inga postanowiła znaleźć w sobie odwagę, aby przerosić niedoszłego męża. Jego reakcje przerośnie jej najśmielsze oczekiwania...

Przyjaciółki sezon 14 - Maks namiesza w życiu Ingi? Za sprawą Ingi (Małgorzata Socha) ślub Maksa (Mateusz Janicki) i Agnieszki (Izabela Kała) zakończył się katastrofą. Uroczystość została przerwana, a panna młoda opuściła ceremonię na noszach. Inga w końcu zdobędzie się na odwagę i odwiedzi Maksa w jego gabinecie, by przeprosić go za zepsucie tego ważnego dnia i wyjaśnić, że nie zrobiła tego specjalnie... Co ciekawe, Maks w ogóle nie będzie miał do Ingi pretensji, a wręcz przeciwnie – będzie jej wdzięczny!

- Nie musisz się tłumaczyć. Nic się nie stało (…) Właściwie to uratowałaś mi życie. Im bliżej było do tego ślubu, tym bardziej czułem, że to nie to - odpowie jej Maks.

Jak potoczy się ta szczera rozmowa? Czy Inga odetchnie z ulgą, czy rozwścieczy ją reakcja Maksa?

Przyjaciółki sezon 14 odc 161 - kiedy w TV?

Nowy odcinek, 161 odcinek Przyjaciółek zaplanowany jest na 19 września na godz. 21:10 w Polsacie. Serial tradycyjnie możemy oglądać online na stronie ipla.tv.

NAJNOWSZE