Przyjaciółki sezon 14: Maria Pawłowska dołączy do obsady. Kogo zagra młoda aktorka?

2019-07-23 13:24 k.w.
Przyjaciółki
Autor: materiał prasowy

Przyjaciółki to serial emitowany na antenie Telewizji Polsat od 2012 roku. Do tej pory powstało 13 sezonów, w których niezmiennie główne role grają: Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska oraz Magdalena Stużyńska. Okazuje się, że w nadchodzącym, 14 sezonie produkcji, do obsady dołączy Maria Pawłowska. Kogo zagra młoda aktorka? Czy namiesza ona w życiu przyjaciółek? Sprawdźcie już teraz na EskaCINEMA.pl

Przyjaciółki sezon 14: Maria Pawłowska dołączy do obsady serialu. W jaką rolę będzie się wcielać? Przyjaciółki zadebiutowały na ekranach naszych telewizorów 6 września 2012 roku. Od samego początku cieszą się niemalejącą popularnością wśród widzów, którzy z niecierpliwością wyczekują kolejnych przygód przyjaciółek. W nowym sezonie produkcji po wakacjach, do obsady dołączy Maria Pawłowska. Kogo zagra?

Przyjaciółki - Maria Pawłowska dołącza do obsady

W kolejnym, czternastym, sezonie serialu Przyjaciółki do obsady dołączy Maria Pawłowska. Aktorka wcieli się w postać Kaliny – niani, która pojawi się w życiu Patrycji (Joanna Liszowska) i Wiktora (Paweł Deląg), by pomóc im w opiece nad dziećmi, jednak nie będzie to jej jedyne zajęcie. Kalina skrywa bowiem pewien sekret, o którym nikt nigdy nie powinien się dowiedzieć.

Jak na dotychczasowe życie Patrycji i Wiktora wpłynie pojawienie się Kaliny? Czy sprawdzi się jako niania, a może nie będzie to jej jedyna rola? O tym wszystkim przekonamy się jesienią, a już teraz można zobaczyć pierwsze zdjęcia z planu z udziałem Marii Pawłowskiej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE