Przyjaciółki - Paweł nie żyje? Co się stało z mężem Anki?

2018-11-16 10:41
Przyjaciółki - sezon 13
Autor: Materiały Prasowe Czy małżeństwo Pawła i Anki dobiegnie końca? A może para jednak się zejdzie? Paweł wyjawi Ance, że znalazł nową miłość!

Czy Paweł naprawdę umarł? Taką informację zrozpaczonej Ance przekazali policjanci w 146 odcinku Przyjaciółek. Co się stało?

Przyjaciółki - Paweł nie żyje? Śmierć męża Anki byłaby niewątpliwie ogromną tragedią i ciosem dla fanów polsatowskiego serialu. Czy scenarzyści Przyjaciółek rzeczywiście zdecydowaliby się na tak drastyczny krok? W 146 odcinku serialu zrozpaczona Anka będzie musiała zidentyfikować zwłoki męża. Do tego czasu wszyscy zadają sobie pytanie: czy Paweł naprawdę umarł?

Przyjaciółki 146: ślub Zuzy nie dojdzie do skutku? Wika wyjawi Patrycji skrywaną tajemnicę!

Przyjaciółki - Paweł nie żyje?

Odpowiedź na to pytanie nurtuje wszystkich widzów, którzy mieli okazję obejrzeć 145 odcinek Przyjaciółek. Między Anką a Pawłem od jakiegoś czasu nie układało się najlepiej z powodu problemów alkoholowych. Co więcej, Anka wyrzuciła męża z domu i wdała się w romans ze swoim kolegą z pracy! Kiedy policja przekazała Strzeleckiej informację o śmierci męża, załamana kobieta zaczęła bardzo mocno żałować swojej decyzji. Jednak kiedy Anka pojedzie do kostnicy, aby zidentyfikować ciało męża, okaże się, że... doszło do pomyłki! Zmarłym nie jest Strzelecki, a Żółkiewski, przy którym policja znalazła dokumenty Pawła.

Przyjaciółki sezon 13 - co się wydarzy?

Czy ta tragiczna sytuacja zbliży do siebie Ankę i Pawla i sprawi, że ich małżeństwo uda się jednak naprawić? Strzelecką wstrząsnęła informacja o śmierci męża i zaczęła obwiniać się o sytuację, do której doszło. Czy zdecyduje się pomóc mężowi? Dowiemy się o tym już w 13 sezonie Przyjaciółek, który powróci na antenę Polsatu prawdopodobnie wiosną.

Przyjaciółki - oglądaj online

Tuż po telewizyjnej premierze nowe odcinki Przyjaciółek trafiają do internetu i można obejrzeć je całkowicie za darmo! Wystarczy kliknąć w poniższą grafikę i cieszyć sie polsatowskim hitem!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE