Przyjaciółki odcinek 165 streszczenie: Jasiek wściekły na Zuzę, że nie wrociła do domu!

2019-10-16 13:00
Przyjaciółki 165 streszczenie
Autor: Materiały prasowe Polsat Przyjaciółki 165 streszczenie

Przyjaciółki odcinek 165 - co się wydarzy w nowym odcinku? Inga nie może do końca zrozumieć świata swojej córki i odkrywa przypadkiem, że ta koresponduje z tajemniczą nieznajomą. Jasiek jest też wściekły na Zuzę, która nie wróciła do domu i myśli, że żona gdzieś zabalowała. Premierowy epizod serialu Telewizji Polsat zaplanowany jest na czwartek 24 października. Serial Przyjaciółki można oglądać także w internecie na platformie ipla.tv.

Przyjaciółki odcinek 165 streszczenie. Inga odkrywa przez przypadek, że jej córka Hania, dużo koresponduje z nieznajomą. Kobieta postanawia dowiedzieć się, kim jest ta osoba. Patrycja zwierza się Eli. Kobieta jest w szoku, że teściowa ją bagatelizuje. Zuza po traumatycznych przeżyciach nie wraca do domu. Jasiek jest wściekły na żonę i myśli, że ta gdzieś wieczorem zabalowała. Co jeszcze wydarzy się w serialu Przyjaciółki odcinek 165?

Przyjaciółki odcinek 165 streszczenie

Inga przypadkiem odkrywa, że Hania dużo pisze z nieznajomą. Nie może do końca zrozumieć jej świata. Kobieta postanawia dowiedzieć się kim jest ta tajemnicza osoba, z którą koresponduje jej córka. Tym bardziej, że Hania dostaje coraz bardziej niepokojące wiadomości. Inga razem z Maksem uruchamiają własne śledztwo. Anka postanawia ożywić Pawła i chce mu pomóc w sprawie sądowej. Patrycja zwierza się Eli ze swoich podejrzeć, ale teściowa bagatelizuje sytuację i doszukuje się nawet pozytywnych aspektów. Zuza po traumatycznym przeżyciu nie wraca do domu na noc. Schronienie daje jej Patrycja. Jasiek jest wściekły na żonę i myśli, że nie wróciła do domu, bo wieczorem gdzieś zabalowała.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE