Przyjaciółki - kto jest ojcem dziecka Zuzy? SPEKULACJE

2017-10-21 13:29
Przyjaciółki
Autor: mat.prasowe

Kto jest ojcem dziecka Zuzy? Takie pytanie zadają sobie teraz wszyscy fani serialu Przyjaciółki. Spekulacje, przypuszczenia, możliwości - sprawdzamy na Eska Cinema.

Kto jest ojcem dziecka Zuzy? Takie pytanie zadają sobie teraz wszyscy fani serialu Przyjaciółki. Spekulacje, przypuszczenia, możliwości - sprawdzamy na Eska Cinema.

Zuza, która od dłuższego czasu zmagała się z problemami zdrowotnymi była przekonana, że są one wynikiem wczesnej menopauzy. Podczas wizyty u gastrologa okazało się, że kobieta jest w ciąży! To dla niej olbrzymi szok, ponieważ jakiś czas temu ginekolog zapewniał ją, że kobieta jest bezpłodna i nie ma żadnych szans na dziecko. Zaskoczeni są także fani, którzy zadają sobie teraz pytanie: kto jest ojcem dziecka Zuzy?Możliwości są aż trzy.

Przyjaciółki odcinek 118: Czy Zuza ujawni prawdę o ojcu swojego dziecka? STRESZCZENIE

Przyjaciółki - kto jest ojcem dziecka Zuzy?

Z kim Zuza (Anita Sokołowska) ma dziecko? Możliwości jest kilka. Najlepiej byłoby, żeby był to Janek (Marek Bukowski), któremu jeszcze przed wizytą u gastrologa kobieta wyznała miłość. Ale może jednak dziecko, którego spodziewa się Zuza, jest owocem miłości z Markiem - szefem ochrony, którego przyłapała na zdradzie? Najmniej prawdopodobny scenariusz to taki, w którym okazuje się, że ojcem dziecka jest Jerzy (Mariusz Bonaszewski) - dawny kochanek bohaterki. Na rozstrzygnięcie najciekawszego wątku 10 sezonu zapewne będziemy musieli poczekać do ostatniego odcinka. Jak myślicie, kto jest ojcem dziecka Zuzy?

PRZYJACIÓŁKI: streszczenieostatnich odcinków

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE