Przyjaciółki 164 i 165 streszczenie: Inga, Patrycja i Zuza przeżywają kolejne problemy

2019-10-10 10:18
Przyjaciółki sezon 14
Autor: Materiały prasowe Polsat Przyjaciółki sezon 14

Przyjaciółki sezon 14 odcinki 164 i 165 streszczenie. Inga odkrywa, że Hania wymienia wiadomości z tajemniczą nieznajomą. Postanawia wszcząć śledztwo. Paweł dalej nie może pogodzić się ze stratą bliskiej osoby. Co jeszcze wydarzy się w serialu Przyjaciółki?

Przyjaciółki 164 i 165 streszczenie. Życie nie oszczędza bohaterek serialu - Patrycji, Zuzy, Ingi i Anki. Wszystkie bohaterki co i rusz popadają w nowe kłopoty, ale wspólnymi siłami i wzajemną lojalnością próbują sobie z nimi poradzić. Nowe odcinki Przyjaciółek możemy oglądać w każdy czwartek w Polsacie o godzinie 21:10. Serial po emisji telewizyjnej trafia do internetu na stronę ipla.tv - stream online za darmo. Sprawdźcie, co wydarzy się w 164 i 165 odcinku Przyjaciółek.

Przyjaciółki 164 streszczenie

Inga stara się złapać lepszy kontakt z córką. Jest zaniepokojona, bo zauważa, że Hania prawie nie widzi świata poza swoim telefonem. Maks umawia się z Ingą na koleżeńską kawę, chce pozostać jej znajomym. Paweł uznaje, że silenie się na normalność jest bez sensu, dla niego "nic już nie będzie takie samo". Mężczyzna skutecznie torpeduje wszelkie próby odzyskania równowagi domowników. Reszta rodziny zaczyna się buntować przeciw niemu. Tymczasem Jasiek dochodzi do wniosku, że rodzina na odległość nie może dobrze funkcjonować. Ku radości Zuzy postanawia przenieść biznes do Warszawy. Patrycja wraca do domu. Wiktor ostrzega ją, by nigdy więcej nie używała dzieci w swoich zagrywkach. Patrycja ma dosyć cichej wojny, chce odbudować dobre stosunki z Wiktorem.

Przyjaciółki 165 streszczenie

Inga nie może do końca zrozumieć świata swojej córki. Przypadkiem odkrywa, że Hania dużo pisze z nieznajomą. Kobieta postanawia dowiedzieć się, kim jest tajemnicza osoba, która wysyła jej córce coraz bardziej niepokojące treści. Inga razem z Maksem uruchamiają własne śledztwo. Natomiast Anka postanawia pomóc Pawłowi w skomplikowanej sprawie sądowej. Patrycja zwierza się Eli ze swoich podejrzeń. Jest w szoku, gdy była teściowa bagatelizuje sytuację a nawet doszukuje się w niej pozytywów. Zuza po traumatycznym przeżyciu nie wraca do domu. Schronienie znajduje u Patrycji. Jasiek jest wściekły na żonę - myśli, że nie wróciła do domu, bo wieczorem zabalowała.

Wszystkie dziewczyny Brada Pitta. Posłuchaj czy aktor upodabnia się do swoich partnerek. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Jak było naprawdę..?
NAJNOWSZE