Seriale w TVP

i

Autor: TVP VOD Przerwa w emisji seriali w TVP.

Seriale

Przerwa w emisji telenowel w TVP! Co z dalszymi odcinkami "Akacjowej 38", "Zakazanego owocu", "Dziedzictwa" i "Złotego chłopaka"?

2024-05-01 9:23

Zagraniczne telenowele cieszą się ogromną popularnością wśród polskiej publiczności. Od lat widzowie Telewizji Polskiej mogą oglądać melodramaty nakręcone w Turcji czy Hiszpanii. Aktualnie mogą śledzić losy bohaterów takich seriali jak "Akacjowa 38", "Zakazany owoc", "Dziedzictwo" i "Złoty chłopak". Okazuje się, że wkrótce te tytuły znikną z ramówki! Jaki jest powód?

Tureckie i hiszpańskie seriale to prawdziwy hit polskiej telewizji. Już od blisko 10 lat widzowie mogą oglądać codzienne seriale pełne dramatów, intryg czy romansów. Dużą popularnością cieszyły się między innymi takie tytuły jak Więzień miłość, Grzech Fatmagul, Zapukaj do moich drzwi, Wspaniałe stulecie czy Więzień miłości. Niektórzy obejrzeli już kilka lub nawet kilkanaście takich seriali. Aktualnie najpopularniejsze tytuły to "Akacjowa 38", "Zakazany owoc", "Dziedzictwo" i "Złoty chłopak". Nowe odcinki można śledzić w TVP1 i TVP2. Wkrótce jednak ich zabraknie.Telewizja Polska zdecydowała się na przerwę w emisji tych produkcji pomimo dużej popularności. Dlaczego? Znamy powód oraz datę powrotu seriali to ramówki Jedynki i Dwójki.

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

Seriale w TVP - przerwa w emisji

Telewizja Polska poinformowała, że wkrótce tureckie i hiszpańskie seriale znikną z ich programu. Uspokajamy fanów, ponieważ będzie to tymczasowa decyzja i odcinków zabraknie zaledwie przez kilka dni. Powodem jest weekend majowy. Z tej okazji TVP przygotowało specjalną ramówkę. Ostatnie odcinki "Akacjowej 38", "Zakazanego owocu", "Dziedzictwa" i "Złotego chłopaka" przed przerwą zobaczymy we wtorek, 30 kwietnia. Produkcje wrócą na antenę w kolejnym tygodniu. Dokładnie w poniedziałek, 6 maja. Godziny rozpoczęcia emisji nie ulegną zmianie.

  • "Złoty chłopak" - 14:00, TVP1
  • "Dziedzictwo" - 16:05, TVP1
  • "Zakazany owoc" - 17:15, TVP2
  • "Akacjowa 38" - 18:45, TVP2
Listen on Spreaker.