Promyk nadziei streszczenie po polsku. Mahmut dręczy Bahar. Zamierza zabić córkę Ipek

2021-10-26 9:37 kg
Promyk nadziei
Autor: materiały TVP

Tureckie seriale niezmiennie cieszą się ogromną popularnością. Widzowie uwielbiają je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, intrygi, romanse, zdrady, obecność czarnych charakterów oraz za atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok. Wszystko to odnaleźć można w Promyku nadziei, który gości na antenie Telewizji Polskiej od marca 2021 roku. Co wydarzy się w najbliższych odcinkach produkcji?

Promyk nadziei streszczenie po polsku. Wymarzona miłość, Przysięga, Wieczna miłość, Elif, Więzień miłości, Promyk nadziei, Miłosne potyczki, Marzę o tobie czy też Łzy Cennet to tureckie telenowele, które w Polsce mają ogromną rzeszę fanów. W każdej z produkcji widzowie odnajdują zarówno wątki obyczajowe, kryminalne, jak i romantyczne. Ich odcinki są pełne emocji, co sprawia, że ciężko oderwać się od ekranu telewizora. Czy najbliższe epizody Promyka nadziei będą równie emocjonujące?

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Promyk nadziei - odcinek 143

W 143. odcinku Promyka nadziei, którego emisję zaplanowano na wtorek, 2 listopada 2021 roku, Mahmut dręczy Bahar i zamierza ją zabić. Mówi jej, że jej rodzicami są Ipek i Omer. Suhejla namawia go, by nie robił Bahar krzywdy. Suhejla pragnie wrócić do rezydencji, lecz Halil i Neslihan przepędzają ją sprzed drzwi.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE