Promyk nadziei streszczenie odcinków 34, 35, 36, 37, 38. Halil wysyła Kadira, by zabił Omera. Ipek i Omer postanawiają zacząć nowe, wspólne życie

2021-05-05 10:52 kg
Promyk nadziei
Autor: materiały TVP

Promyk nadziei odc. 34, 35, 36, 37, 38 streszczenie - co się wydarzy w nowym tureckim serialu? Premierowe epizody zostaną wyemitowane w dniach 10-14 maja w TVP 2 o godzinie 17:10. Produkcję będzie można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl

Promyk nadziei odc. 34, 35, 36, 37, 38 streszczenie. Serial opowiada historię rodziny, która została rozdarta na kawałki. Kilka lat temu Omer został oskarżony o kradzież i trafił do więzienia. Jego żona Ipek ze względu na duży stres, zaczęła przedwcześnie rodzić. Niestety po porodzie straciła dziecko... Ipek nie wie o tym, że Omer jest niewinny, a jej chciwy kuzyn Halil oraz jego żona Neslihan zastawili pułapkę na jej ukochanego, przez co trafił on do więzienia. Okazuje się, że Neslihan chciała zerwać więź łączącą Ipek i Omera, dlatego oddała Kadirowi nowonarodzone dziecko Omera i Ipek na pewną śmierć. Kadir oraz jego żona Selma nie mieli serca, by pozbyć się dziecka, dlatego postanowili wychować córkę Ipek, Bahar, jak własne dziecko. Kiedy 11 lat później Omer wychodzi z więzienia, planuje zemstę na Ipek oraz na jej rodzinie.

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21

Promyk nadziei - odcinek 34

Ipek, Ömer, Bahar i Halil jadą do miejsca, w którym przetrzymywano dziewczynkę. Znajdują zwłoki porywacza. Ozan informuje Peri, że jest wściekły na Ömera. W szpitalu, w którym przebywa Bahar, dochodzi do konfrontacji między Ömerem i Sühejlą.

Promyk nadziei - odcinek 35

Neslihan wyjaśnia z Halilem sprawę zakrwawionej spinki do mankietu. Bahar wraca do domu. Ipek wyznaje, ze nie wierzy w winy Omera. Dochodzi do gwałtownej kłótni między Omerem a Haliliem i jego rodziną.

Promyk nadziei - odcinek 36

Halil wraz z Bahar jedzie odebrać Kadira z więzienia. Selma jest zdumiona przybyciem męża i tym, że Halil chce go zatrudnić. Halil proponuje Kadirowi duże pieniądze w zamian za zabicie Omera.

Promyk nadziei - odcinek 37

W rezydencji wszyscy się martwią, bo Ipek nie odbiera telefonów. Halil wysyła Kadira, by zabił Omera. Omer jedzie z Ipek do domu na wsi, gdzie próbuje ją nakłonić, by się zeszli.

Promyk nadziei - odcinek 38

Ipek i Omer postanawiają zacząć nowe, wspólne życie. Kadir nakłania Bahar do kradzieży koperty z pieniędzmi i oboje uciekają z rezydencji. Suhejla wyjawia bliskim sytuację z Omerem. Wszyscy są źli na Ipek.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE