Elif streszczenie odcinków 974, 975, 976, 977, 978. Leman dowiaduje się o wyjeździe Safaka i zupełnie się załamuje. Alev również nie może uwierzyć, że jej ukochany opuści Stambuł

2021-05-10 9:32 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Elif odcinki 974, 975, 976, 977, 978 streszczenia. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Emisja epizodów 974-978 odbędzie się w dniach 10-14 maja. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinki 974, 975, 976, 977, 978. Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Po latach para w końcu się odnajduje, ale nie dane jest im wspólne, szczęśliwe życie. Jak potoczą się losy ich córki? Streszczenia odcinków 974-978 prezentujemy poniżej.

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21

Elif - odcinek 974

Levent z niezwykłą cierpliwością uczy Hümeyrę jeździć na rowerze. Po wielu próbach udaje im się osiągnąć cel. Wspólnie spędzone chwile zbliżają ich do siebie. W ramach pracy domowej Emirhan przeprowadza wywiad z Şafakiem.

Elif - odcinek 975

Alev opowiada Tufanowi o zażyłości Şafaka i Emirhana i przekonuje go, że Şafak chce odebrać mu syna. Za namową Alev, Tufan niby przypadkiem wpada na Şafaka i opowiada mu o jego dobrych relacjach z żoną i synem. Şafakowi coraz trudniej znieść całą sytuację, postanawia jednak złożyć podanie o przeniesienie. Tufan żąda od Jülide, by pozwoliła Emirhanowi z nim rozmawiać, a jednocześnie zakazała synowi kontaktów z Şafakiem. Grozi też, że wyzna Emirhanowi prawdę, jeżeli Jülide postąpi inaczej. Przez przygotowania do konkursu Birce i Akin zapominają o zadaniu, które wyznaczył im Kerem. Otrzymawszy od nich niekompletne materiały Kerem udziela im surowej reprymendy. Sedat rozsiewa po okolicy kolejne plotki o Melek tym razem o tym, że próbuje go uwieść. Zbulwersowana sąsiadka robi Melek awanturę. Mimo złej sytuacji finansowej Melek i Asli decydują się na rozpoczęcie poszukiwań nowego domu. Pod pretekstem spotkania ze znajomą, Kiymet zamierza zobaczyć się z Mahirem. Kiedy Macide proponuje jej, aby zaprosiła kobietę do rezydencji, Kiymet próbuje przekonać ją, że nie jest to dobry pomysł. Odmawia też skorzystania z usług kierowcy. Hümeyrę mocno zastanawia dziwne zachowanie ciotki. 

Elif - odcinek 976

Hümeyra otwarcie okazuje swoją podejrzliwość w stosunku do Kiymet. Melek chce odwiedzić agencje nieruchomości, by znaleźć nowe lokum. Przed wyjściem z domu powstrzymuje ją jednak obecność czatującego przed furtką Sedata.

Elif - odcinek 977

Leman próbuje namówić syna, by zrezygnował z wyjazdu. Şafak jednak jasno daje matce do zrozumienia, że jego decyzja jest nieodwołalna. Leman się załamuje. Alev również nie może uwierzyć, że jej ukochany opuści Stambuł.

Elif - odcinek 978

Pełna nadziei Macide idzie z Sedatem i Arifem do mieszkania Melek. Ku jej przerażeniu okazuje się, że lokatorki w popłochu opuściły mieszkanie. Kawałki rozbitego szkła, kamienie na podłodze i niedokończona kolacja umacniają ją w przekonaniu, że poszukiwana przez nią dwójka ma poważne problemy. Şafak nie wraca na noc do domu. Leman wpada w panikę. Jest przekonana, że jej syn wyjechał bez słowa pożegnania. Roztrzęsionej kobiecie rośnie ciśnienie, więc Alev postanawia zawieźć ją do szpitala. Myśl o konieczności znalezienia tymczasowego domu nie daje Asli spokoju. Dziewczyna jest rozkojarzona i nie może się skupić na pracy, co bardzo denerwuje Kerema. Jest przekonany, że jego asystentka nie wykonuje sumiennie swoich poleceń. Melek, Asli i Elif szykują się do spędzenia kolejnej nocy w parku. Na dźwięk ezanu - pieśni nawołującej do modlitwy - Melek wpada na pomysł, by poszukać schronienia w meczecie. Z pomocą przychodzi im młody muezzin. Pozwala on kobietom i dziewczynce zatrzymać się mieszkaniu dla duchownych. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE