Promyk nadziei streszczenie odcinków 163, 164. Halil prowadzi podwójną grę z Filiz i Neslihan. Peri nie przyjmuje przeprosin Ozana

2021-12-01 10:22 kg
Promyk nadziei
Autor: materiały prasowe TVP

Promyk nadziei odc. 163, 164 streszczenie - co się wydarzy w nowym tureckim serialu? Premierowe epizody zostaną wyemitowane w dniach 1 - 2 grudnia w TVP 2 o godzinie 17:10. Produkcję będzie można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Promyk nadziei odc. 163, 164 streszczenie. Serial opowiada historię rodziny, która została rozdarta na kawałki. Kilka lat temu Omer został oskarżony o kradzież i trafił do więzienia. Jego żona Ipek ze względu na duży stres, zaczęła przedwcześnie rodzić. Niestety po porodzie straciła dziecko... Ipek nie wie o tym, że Omer jest niewinny, a jej chciwy kuzyn Halil oraz jego żona Neslihan zastawili pułapkę na jej ukochanego, przez co trafił on do więzienia. Okazuje się, że Neslihan chciała zerwać więź łączącą Ipek i Omera, dlatego oddała Kadirowi nowonarodzone dziecko Omera i Ipek na pewną śmierć. Kadir oraz jego żona Selma nie mieli serca, by pozbyć się dziecka, dlatego postanowili wychować córkę Ipek, Bahar, jak własne dziecko. Kiedy 11 lat później Omer wychodzi z więzienia, planuje zemstę na Ipek oraz na jej rodzinie.

Elif VS Zapukaj do moich drzwi [POJEDYNEK SERIALI] | ESKA XD - Hotplota #36

Promyk nadziei - odcinek 163

Halil prowadzi podwójną grę z Filiz i Neslihan. Ozan ponownie opuszcza rezydencję, Neslihan nie chce mu towarzyszyć. Bahar odzyskuje pamięć i mówi Omerowi prawdę. Mahmut porywa Ipek.

Promyk nadziei - odcinek 164

Ipek ucieka Mahmutowi i wzywa na pomoc Omera. Suhejla oddaje się w ręce policji i obciąża winą Selmę. Peri nie przyjmuje przeprosin Ozana. Filiz nie podda się cynicznej grze Halila. Czy Omer zdąży uratować Ipek?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE