Promyk nadziei - powtórki. Kiedy i o której w TV i online?

2021-03-19 9:08 kg
Promyk nadziei
Autor: materiały prasowe TVP

Więzień miłości to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych tureckich seriali w Polsce. Produkcja gości na antenie Telewizji Polskiej od 2019 roku i niezmiennie przyciąga ogromną publiczność. Niestety wielkimi krokami zbliża się wielki finał serialu, podczas którego pożegnamy się z ukochanymi bohaterami. Ku uciesze fanów tureckich seriali, miejsce Więźnia miłości zajmie inna produkcja znad Bosforu, Promyk nadziei. Kiedy oglądać powtórki serialu?

Promyk nadziei - powtórki. Już w czwartek 18 marca 2021 roku widzowie zobaczą ostatni odcinek Więźnia miłości. To właśnie wtedy poznają zakończenie losów głównych bohaterów. Dzień później, w piątek 19 marca, na antenie Telewizji Polskiej zadebiutuje Promyk nadziei, czyli nowy turecki serial, który z pewnością zdobędzie serca widzów. Produkcja zajmie miejsce Więźnia miłości, będzie więc emitowana od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:15 w TVP2.

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

Promyk nadziei - o czym jest serial?

Turecki serial opowiada historię rodziny, która została rozdarta na kawałki. Kilka lat temu Omer został oskarżony o kradzież i trafił do więzienia. Jego żona Ipek ze względu na duży stres, zaczęła przedwcześnie rodzić. Niestety po porodzie straciła dziecko... Ipek nie wie o tym, że Omer jest niewinny, a jej chciwy kuzyn Halil oraz jego żona Neslihan zastawili pułapkę na jej ukochanego, przez co trafił on do więzienia.

Okazuje się, że Neslihan chciała zerwać więź łączącą Ipek i Omera, dlatego oddała Kadirowi nowonarodzone dziecko Omera i Ipek na pewną śmierć. Kadir oraz jego żona Selma nie mieli serca, by pozbyć się dziecka, dlatego postanowili wychować córkę Ipek, Bahar, jak własne dziecko. Kiedy 11 lat później Omer wychodzi z więzienia, planuje zemstę na Ipek oraz na jej rodzinie.

Promyk nadziei - powtórki

Odcinki Promyka nadziei będą emitowane od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:15 w TVP2. Telewizja Polska nie przewiduje telewizyjnych powtórek serialu, ale warto pamiętać, że produkcja będzie dostępna na platformie vod.tvp.pl.

NAJNOWSZE