Promyk nadziei odcinek 164 - kiedy ostatni odcinek i co się wydarzy?

2021-11-16 15:25 Alicja Wójcik
Promyk nadziei
Autor: materiały TVP

Promyk nadziei opowiada historię rodziny, która została rozdzielona. Ömer został niesłusznie skazany za kradzież i trafił do więzienia. Jego żona, Ipek, bardzo się tym zdenerwowała i przedwcześnie urodziła. Nie wiedziała jednak, że to jej chciwy kuzyn Halil i jego żona Neslihan wsadzili jej męża do więzienia, zaś po porodzie Neslihan nadal chciała rozdzielić Ipek i Ömera, więc zabrała jej nowo narodzone dziecko i oddała na pewną śmierć Kadirowi.

Promyk nadziei odcinek 164 - co się wydarzy w finale uwielbianego przez widzów tureckiego serialu? W ostatnim odcinku Promyka nadziei Mahmut wyzna Ipek, że nie jest w stanie bez niej żyć. Kobieta zacznie od niego odchodzić, a wtedy on pociągnie za spust i zabije matkę Bahar. Chwilę później na miejscu tragicznego wydarzenia pojawią się Bahar oraz Omer, którzy będą próbowali uratować Ipek, ale niestety będzie na to za późno. Widzowie niestety nie doczekają się szczęśliwego zakończenia Promyka nadziei.

Promyk nadziei odcinek 164 - kiedy ostatni odcinek?

Promyk nadziei w Telewizji Polskiej emitowany jest od 19 marca 2021 roku, odcinki można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15. Promyk nadziei w Turcji zaczął ukazywać się w 2019 roku - wyemitowano 81 odcinków, po czym przerwano prace nad serialem. Jak podaje serwis DiziSeti.tv, twórcy nakręcili po przerwie dodatkowe odcinki produkcji, jednak w Turcji nie zostały one nigdy wyemitowane. W Polsce ma ukazać się łącznie 164 odcinki. Ostatni zostanie wyemitowany 2 grudnia 2021 roku.

Sonda
Czy będziesz tęsknił/tęskniła za serialem Promyk nadziei?
NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE