Promyk nadziei - obsada. Aktorzy i bohaterowie. Kto występuje?

2021-03-19 8:39 kg
Promyk nadziei
Autor: materiały prasowe TVP

Więzień miłości to turecki serial, który od 2019 roku gości na antenie Telewizji Polskiej. Produkcja skradła serca widzów, którzy z zapartym tchem śledzą kolejne przygody głównych bohaterów. Niestety wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Już w połowie marca 2021 roku widzowie obejrzą ostatni odcinek ukochanego serialu. Na szczęście miejsce Więźnia miłości zajmie inna, turecka produkcja - Promyk nadziei. Kto w niej występuje?

Promyk nadziei - obsada. Tureckie seriale cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Wymarzona miłość, Przysięga, Wieczna miłość, Elif, Więzień miłości czy też Przysięga przyciągają ogromną publiczność, która uwielbia produkcje znad Bosforu za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji oraz atrakcyjną obsadę, od której aż ciężko oderwać wzrok. Już wkrótce na antenie Telewizji Polskiej premierę będzie mieć Promyk nadziei, czyli nowy turecki serial, który ma szansę stać się prawdziwym hitem.

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

Promyk nadziei - o czym jest turecki serial?

Od tygodni widzowie zastanawiali się, co zajmie miejsce Więźnia miłości. Wszystko wskazuje na to, że już od 19 marca o godzinie 17:15 w TVP2 rozpocznie się emisja serialu Promyk nadziei. Turecki serial opowiada historię rodziny, która została rozdarta na kawałki. Kilka lat temu Omer został oskarżony o kradzież i trafił do więzienia. Jego żona Ipek ze względu na duży stres, zaczęła przedwcześnie rodzić. Niestety po porodzie straciła dziecko... Ipek nie wie o tym, że Omer jest niewinny, a jej chciwy kuzyn Halil oraz jego żona Neslihan zastawili pułapkę na jej ukochanego, przez co trafił on do więzienia.

Okazuje się, że Neslihan chciała zerwać więź łączącą Ipek i Omera, dlatego oddała Kadirowi nowonarodzone dziecko Omera i Ipek na pewną śmierć. Kadir oraz jego żona Selma nie mieli serca, by pozbyć się dziecka, dlatego postanowili wychować córkę Ipek, Bahar, jak własne dziecko. Kiedy 11 lat później Omer wychodzi z więzienia, planuje zemstę na Ipek oraz na jej rodzinie.

Promyk nadziei - obsada

W serialu występują m.in.:

  • Ömer jako Fatih Ayhan
  • Ipek jako Gülşah Aydın
  • Neslihan jako Esin Civangil
  • Bahar jako Isabella Damla Güvenilir
  • Meliha jako Alev Oraloğlu
  • Ozan jako Ali Yağız Durmuş
  • Peri jako Elif Tığlı
NAJNOWSZE