Promyk nadziei - Ipek zginie w ostatnim odcinku?! Tragiczny finał tureckiego serialu

2021-11-26 7:58 kg
promyk nadziei
Autor: materiały TVP

Na początku 2021 roku na antenie Telewizji Polskiej został wyemitowany ostatni odcinek Więźnia miłości, jednego z najpopularniejszych, tureckich seriali. Miejsce hitowej produkcji znad Bosforu zajął Promyk nadziei, który w bardzo krótkim czasie zdobył serca widzów. Niestety wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Wielkimi krokami zbliża się finałowy odcinek serialu. Czy zginie w nim Ipek?! Sprawdźcie szczegóły.

Promyk nadziei - Ipek zginie w ostatnim odcinku?! Ömer został niesłusznie skazany za kradzież i trafił do więzienia. Jego żona, Ipek, bardzo się tym zdenerwowała i przedwcześnie urodziła. Nie wiedziała jednak, że to jej chciwy kuzyn Halil i jego żona Neslihan wsadzili jej męża do więzienia, zaś po porodzie Neslihan nadal chciała rozdzielić Ipek i Ömera, więc zabrała jej nowo narodzone dziecko i oddała na pewną śmierć Kadirowi. Jednak Kadir i jego żona Selma nie potrafili skrzywdzić dziewczynki, więc wychowali Bahar jak własną córkę. 11 lat później Ömer wraca – jako odnoszący sukcesy biznesmen – i chce zemścić się za swoje krzywdy...

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Promyk nadziei - Ipek zginie w finale serialu?!

Promyk nadziei to turecki serial, który w ostatnich miesiącach jest prawdziwym hitem. Produkcja, przedstawiająca historię Ipek, Omera i Bahar, składa się ze 164 odcinków. Ostatni z nich zostanie wyemitowany na antenie Telewizji Polskiej 2 grudnia 2021 roku. To właśnie wtedy widzowie dowiedzą się, jak zakończą się losy głównych bohaterów. Niestety okazuje się, że nie będzie to happy end.

Sonda
Czy będziesz tęsknił/tęskniła za serialem Promyk nadziei?

W ostatnim odcinku produkcji Mahmut wyzna Ipek, że nie potrafi bez niej żyć. Kiedy kobieta zacznie od niego odchodzić, ten sięgnie po broń i zastrzeli matkę Bahar... Chwilę później w miejscu tragedii pojawi się Bahar oraz Omer, ale niestety nie zdołają oni uratować rannej kobiety... Spodziewaliście się takiego zakończenia Promyka nadziei? 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE