Promyk nadziei 2.12.2021 finał - godzina. O której oglądać ostatni odcinek serialu?

2021-12-01 12:40 kg
Promyk nadziei
Autor: materiały prasowe TVP

Promyk nadziei to turecka produkcja, która zadebiutowała na antenie Telewizji Polskiej w 2017 roku i od samego początku cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Telenowela opowiada historię Ipek, Omera oraz Bahar, czyli rodziny, która została rozdzielona. Odcinki serialu można oglądać od poniedziałku do piątku na antenie TVP2. O której pokazany zostanie finał Promyka nadziei?

Promyk nadziei - kiedy ostatni odcinek tureckiego serialu? Wymarzona miłość, Przysięga, Wieczna miłość, Elif, Więzień miłości, Miłosne potyczki czy też Promyk nadziei to tureckie seriale, które rozkochały w sobie publiczność na całym świecie. Widzowie uwielbiają je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, obecność czarnych charakterów, atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok oraz za porwania, intrygi, kłamstwa, zdrady, romanse czy też pościgi.

Elif VS Zapukaj do moich drzwi [POJEDYNEK SERIALI] | ESKA XD - Hotplota #36

Promyk nadziei 2.12.2021 finał - godzina

Ostatni odcinek Promyka nadziei zostanie wyemitowany już w czwartek 2 grudnia 2021 roku, o godzinie 17:15 w TVP2. W finale produkcji Mahmut wyzna Ipek, że nie jest w stanie bez niej żyć. Kobieta odwróci się i zacznie od niego odchodzić. Wówczas wyciągnie on broń i strzeli w kierunku matki Bahar. Kobieta padnie na ziemię. Chwilę po tragicznych wydarzeniach na miejscu pojawią się Bahar i Omer, którzy będą robić wszystko, by uratować Ipek. Niestety na to będzie już za późno. Widzowie nie doczekają się szczęśliwego zakończenia serialu.

Sonda
Czy będziesz tęsknił/tęskniła za serialem Promyk nadziei?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE