Promyk nadziei streszczenie odcinków 142, 143, 144, 145, 146. Selma oznajmia Filiz, że wie o jej ciąży. Suhejla zabiera Bahar do lasu, by ją zabić

2021-11-02 8:01 kg
Promyk nadziei
Autor: materiały TVP

Promyk nadziei odc. 142, 143, 144, 145, 146 streszczenie - co się wydarzy w nowym tureckim serialu? Premierowe epizody zostaną wyemitowane w dniach 1-5 listopada w TVP 2 o godzinie 17:10. Produkcję będzie można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl

Promyk nadziei odc. 142, 143, 144, 145, 146 streszczenie. Serial opowiada historię rodziny, która została rozdarta na kawałki. Kilka lat temu Omer został oskarżony o kradzież i trafił do więzienia. Jego żona Ipek ze względu na duży stres, zaczęła przedwcześnie rodzić. Niestety po porodzie straciła dziecko... Ipek nie wie o tym, że Omer jest niewinny, a jej chciwy kuzyn Halil oraz jego żona Neslihan zastawili pułapkę na jej ukochanego, przez co trafił on do więzienia. Okazuje się, że Neslihan chciała zerwać więź łączącą Ipek i Omera, dlatego oddała Kadirowi nowonarodzone dziecko Omera i Ipek na pewną śmierć. Kadir oraz jego żona Selma nie mieli serca, by pozbyć się dziecka, dlatego postanowili wychować córkę Ipek, Bahar, jak własne dziecko. Kiedy 11 lat później Omer wychodzi z więzienia, planuje zemstę na Ipek oraz na jej rodzinie.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Promyk nadziei - odcinek 142

Ahmet bierze ślub z Filiz. Mahmut porywa Bahar. Selma odkrywa, że Filiz jest w ciąży. Filiz podaje Ahmetowi środek nasenny, by uniknąć nocy poślubnej.

Promyk nadziei - odcinek 143

Mahmut dręczy Bahar i zamierza ją zabić. Mówi jej, że jej rodzicami są Ipek i Omer. Suhejla namawia go, by nie robił Bahar krzywdy. Suhejla pragnie wrócić do rezydencji, lecz Halil i Neslihan przepędzają ją sprzed drzwi.

Promyk nadziei - odcinek 144

Selma oznajmia Filiz, że wie o jej ciąży. Fili uśpiła Ahmeta i przekonała go, że skonsumowali noc poślubną. Suhejla nie pozwala Mahmutowi zabić Ipek, razem rozwiążą ten problem.

Sonda
Czy będziesz tęsknił/tęskniła za serialem Promyk nadziei?

Promyk nadziei - odcinek 145

Selma gani Filiz za to, że zadała się z Halilem. Suhejla udaje się do Pakize, lecz Peri ją wyrzuca. Meliha wysyła Ahmeta i Filiz na urlop, ale Filiz nie chce wyjeżdżać. Suhejla wysyła człowieka, który zabiera Bahar.

Promyk nadziei - odcinek 146

Suhejla przejmuje Bahar od wynajętego człowieka. Mahmiut uważa, że Bahar zabrał Omer. Suhejla zabiera Bahar do lasu, by ją zabić. Halil próbuje nakłonić Ozana do powrotu do rodziny.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE