Promyk nadziei

i

Autor: materiały TVP

Promyk nadziei 11.11.2021 - dlaczego nie ma odcinka? Kiedy 150. odcinek Promyka?

2021-11-11 8:40

Promyk nadziei zajął miejsce Więźnia miłości i gości na antenie Telewizyjnej Dwójki od marca 2021 roku. Od samego początku turecka produkcja podbiła serca polskich widzów, a losy bohaterów z odcinka na odcinek śledziło coraz więcej osób. Dlaczego w czwartek 11 listopada nie ma odcinka serialu w telewizji? Kiedy będzie można obejrzeć 150. odcinek Promyka nadziei?

Promyk nadziei 11.11.2021 - dlaczego nie ma odcinka? Kiedy 150. odcinek Promyka? Od marca 2021 roku na antenie Telewizyjnej Dwójki gości serial Promyk nadziei. Jest to kolejna turecka produkcja, która zyskała niesamowitą popularność w naszym kraju. Widzowie już od pierwszego odcinka zaczęli śledzić losy bohaterów, a nagłe zwroty akcji, intrygi, romanse i czarne charaktery sprawiły, że serial wciągał wszystkich w najlepsze. Promyk nadziei opowiada historię rodziny, która została rozdzielona. Omer zostaje niesłusznie skazany za kradzież i trafia do więzienia. Jego ciężarna żona Ipek przeżywa mocno całą sytuację, w konsekwencji czego zaczyna przedwcześnie rodzić. Nie spodziewa się jednak, że to jej chciwy kuzyn Halil razem z żoną Neslihan, wsadzili jej męża do więzienia.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Promyk nadziei 11.11.2021 - dlaczego nie ma odcinka? Kiedy 150. odcinek w TV?

Dlaczego w czwartek 11 listopada nie ma Promyka nadziei w telewizji? Czy serial się już skończył? Możecie być spokojni. 150. odcinek serialu nie pojawi się na antenie w czwartek 11 listopada, ponieważ z okazji Narodowego Święta Niepodległości, jego program jest lekko zmieniony. Już o godzinie 16:20 rozpocznie się filmowy hit dnia, czyli komedia kryminalna Różowa pantera 2. Promyk nadziei odcinek 150. będzie miał jednak swoją emisję w piątek, 12 listopada o godzinie 17:15. Serial jak zawsze będzie można obejrzeć w Telewizyjnej Dwójce.

ZOBACZ TAKŻE: Promyk nadziei odcinek 161 powstanie? Turecki serial będzie kontynuowany?