Promyk nadziei 11.11.2021 - dlaczego nie ma odcinka? Kiedy 150. odcinek Promyka?

2021-11-11 8:40 ek

Promyk nadziei zajął miejsce Więźnia miłości i gości na antenie Telewizyjnej Dwójki od marca 2021 roku. Od samego początku turecka produkcja podbiła serca polskich widzów, a losy bohaterów z odcinka na odcinek śledziło coraz więcej osób. Dlaczego w czwartek 11 listopada nie ma odcinka serialu w telewizji? Kiedy będzie można obejrzeć 150. odcinek Promyka nadziei?

Promyk nadziei 11.11.2021 - dlaczego nie ma odcinka? Kiedy 150. odcinek Promyka? Od marca 2021 roku na antenie Telewizyjnej Dwójki gości serial Promyk nadziei. Jest to kolejna turecka produkcja, która zyskała niesamowitą popularność w naszym kraju. Widzowie już od pierwszego odcinka zaczęli śledzić losy bohaterów, a nagłe zwroty akcji, intrygi, romanse i czarne charaktery sprawiły, że serial wciągał wszystkich w najlepsze. Promyk nadziei opowiada historię rodziny, która została rozdzielona. Omer zostaje niesłusznie skazany za kradzież i trafia do więzienia. Jego ciężarna żona Ipek przeżywa mocno całą sytuację, w konsekwencji czego zaczyna przedwcześnie rodzić. Nie spodziewa się jednak, że to jej chciwy kuzyn Halil razem z żoną Neslihan, wsadzili jej męża do więzienia.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Promyk nadziei 11.11.2021 - dlaczego nie ma odcinka? Kiedy 150. odcinek w TV?

Dlaczego w czwartek 11 listopada nie ma Promyka nadziei w telewizji? Czy serial się już skończył? Możecie być spokojni. 150. odcinek serialu nie pojawi się na antenie w czwartek 11 listopada, ponieważ z okazji Narodowego Święta Niepodległości, jego program jest lekko zmieniony. Już o godzinie 16:20 rozpocznie się filmowy hit dnia, czyli komedia kryminalna Różowa pantera 2. Promyk nadziei odcinek 150. będzie miał jednak swoją emisję w piątek, 12 listopada o godzinie 17:15. Serial jak zawsze będzie można obejrzeć w Telewizyjnej Dwójce.

ZOBACZ TAKŻE: Promyk nadziei odcinek 161 powstanie? Turecki serial będzie kontynuowany?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE