PROGRAM TV - Disney Channel. Co nowego w marcu 2014?

2014-02-04 11:30
Ilustracja do artykułu
Autor: fot. mat. prasowe

PROGRAM TV - Disney Channel. Co nowego w marcu 2014? Zobacz nowe filmy, seriale i maratony, które będzie można ogladać już w marcu na antenie Disney Channel Polska!

PROGRAM TV - Disney Channel. Co nowego w marcu 2014? Zobacz nowe filmy, seriale i maratony, które będzie można ogladać już w marcu na antenie Disney Channel Polska!

„DINOZAUR” PREMIERA FILMU 1 marca o 11:00

Uciekając przed deszczem meteorytów, stado dinozaurów wędruje do doliny, w której nie będzie zagrażać im żadne niebezpieczeństwo. Jest wśród nich wychowany przez małpiatki Aladar i jego przybrana rodzina.
Włącz Disney Channel i zobacz wspaniały film dla całej rodziny już 1 marca o 11:00.

„POWODZENIA CHARLIE” SPECJALNYMARATON 1 marca o 12:30, powtórka w środę 5 marca o 13:45.

Zabawny sitcom dla całej rodziny opowiada o przygodach nastoletniej Teddy Duncan, która nagrywa wideo-pamiętniki dla swojej młodszej siostry Charlie i najmłodszego członka rodziny.

„LIV I MADDIE” SPECJALNY BLOK PROGRAMOWY 8 marca o 12:45

Liv i Maddie to identyczne bliźniaczki, które przez wiele lat nie miały ze sobą kontaktu. Teraz, po długiej rozłące, muszą nauczyć się jak radzić sobie z życiem w liceum, psotnymi braćmi i dzielącymi je różnicami!
Maraton poświęcony bliźniaczkom w sobotę 8 marca o 12:45, zaraz po premierze filmu „Toy Story 3”. Od 10 marca „Liv i Maddie” codziennie o 16:50.

„CLOUD 9” PREMIERA FILMU 15 marca o 11:00

Akcja filmu rozgrywa się na szczycie ośnieżonych gór. Widzowie przeniosą się w świat snowboarderów rywalizujących w prestiżowych zawodach, pokonujących własne lęki oraz spełniających swoje marzenia. Producentem wykonawczym filmu jest Ashley Tisdale. Główne role zagrali Luke Benward („Powodzenia Charlie”) i Dove Cameron („Liv i Maddie”).

„AUSTIN&ALLY” FINAŁ 2. SEZONU 22 marca o 9:00

Co stanie się z Rossem i Ally? Jak zakończą się ich losy? Czy ich miłośc przterwa? Zobacz to w fianłowym odcinku drugiego sezonu jednego z najpopularniejszych seriali.
Już w sobotę 22 marca finałowy odcinek drugiego sezonu popularnego serialu „Austin&Ally”.
W tygodniu o 19:05 wyemitujemy najlepsze muzyczne momenty.

WRÓŻKOWE PRZYJĘCIE PREMIERA FILMU 22 marca o 15:00

Dołącz do nas między 22 a 29 marca od 15:00. W każdy weekend emitujemy filmową serię „Disney: Niezwykłe przygody Wróżek”. Zachwycające trzy filmy, w których zobaczymy najlepszą przyjaciółkę Piotrusia Pana, Dzwoneczka. Filmy te stanowią kronikę przygód Dzwoneczka i Piotrusia oraz ich wspólnego wroga, Kapitana Haka.
Nie przegap w każdy weekend między 22 a 29 marca od 15:00.

„ODDZIAŁ SPECJALNY” PREMIERA SERIALU JEDNOCZEŚNIE NA 2 KANAŁACH 29 marca o 11:00

Po odkryciu tajnego skrzydła szpitala, służącego leczeniu superbohaterów, Kaz i Oliver dowiadują się, że komiksy to prawdziwe historie superbohaterów żyjących pośród nas. Chłopcy zyskują szansę, aby właściwie wykorzystać swoją wiedzę o komiksach w ramach najlepszych zajęć pozaszkolnych w historii - będą ratować ludzi, którzy ratują świat. W serialu występują Bradley Steven Perry („Powodzenia Charlie”) oraz Jake Short („Nadzdolni”).
Nie przegap premiery serialu w sobotę 29 marca o 11:00 jednocześnie w Disney Channel i Disney XD.

źródło: mat. prasowe Disney

ac

NAJNOWSZE