Diego Boneta

i

Autor: LISA O'CONNOR/AFP/East News

BĘDZIE HIT?

Producent "La La Land" tworzy gorący erotyk. W głównej roli Diego Boneta

2024-01-24 15:04

Wystartowały prace nad thrillerem erotycznym "Follow". Nadchodzący projekt wyreżyseruje Gonazalo Tobal ("Oskarżona", "Miłość i muzyka"), a całość ma być ukłonem w stronę erotyków z lat 90. W głównej roli pojawią się Diego Boneta i Martha Higareda, więc zapowiada się ciekawie.

"Follow" to nowy erotyk, za który odpowiadają m.in. producenci Brian Kavanaugh-Jones ("Naznaczony", "Kalejdoskop") i Fred Berger ("La La Land") oraz scenarzysta Hipatia Argüero Mendoza. Wiemy już, że za kamerą zasiądzie Gonazalo Tobal, a pełnometrażowa produkcja zagości w bibliotece Amazon Prime Video. Według dyrektora ds. produkcji oryginalnych w serwisie Amazona, mamy dostać list miłosny do złotej ery erotyków lat 90. Czy obsada udźwignie ciężar tego typu historii i dostaniemy solidnie dzieło? Do premiery jeszcze trochę, ale pojawiły się już pierwsze informacje na temat fabuły.

Zagraniczne role Marcina Dorocińskiego, o których nie wiedziałeś | To Się Kręci #28

Diego Boneta i Martha Higareda gwiazdami erotycznego thrillera

Obsada "Follow" to przede wszystkim Martha Higareda i Diego Boneta. Meksykańska aktorka ma na swoim koncie występ w "Altered Carbon", "Królach ulicy" i serialu "Bananowy doktor". Z kolei Boneta ostatnio zaliczył rolę w komedii romantycznej "At Midnight", a wcześniej mogliśmy go podziwiać w "Killing Castro" obok Al Pacino, czy w "Ojcu panny młodej" i serialu biograficznym opartym na życiu meksykańskiego piosenkarza Luisa Miguela z 2018 roku. Na ekranie filmu pojawią się także Ofelia Medina, Regina Nava, Alejandro Speitzer, Alberto Guerra oraz Stephanie Sigman.

O czym będzie "Follow"? Kiedy premiera?

Sebastian (w tej roli Diego Boneta) to czarujący oszust, potrafiący zauroczyć i owinąć sobie wokół palca sławne i bogate kobiety. Pewnego razu na swojej drodze spotyka tajemniczą Carolinę (Martha Higareda), która wywraca jego świat do góry nogami i sprawia, że ten poważnie zastanawia się nad porzuceniem swojego dotychczasowego "hobby". Prace na planie filmu wystartują w styczniu 2024, a premierę zaplanowano wstępnie na 2025 rok w serwisie Amazon Prime Video.