Wake up

i

Autor: Materiały prasowe

KINOWE TYTUŁY

Powstał horror o grupie aktywistów uwięzionych w galerii handlowej. Film zmierza już do polskich kin!

2024-05-17 19:32

Czas przygotować się na przerażającą dawkę emocji w towarzystwie młodych aktywistów! Nowy horror "Wake up" już za chwilę zadebiutuje na wielkim ekranie i może nieźle namieszać. To Pokolenie Z i napędzana adrenaliną masakra w centrum handlowym, która zamieni życie młodej grupy w noc z piekła rodem. Mamy nawet zwiastun!

"Wake up" to świeże spojrzenie na gatunek slasherów zaprezentowane na międzynarodowym festiwalu filmowym w Sitges oraz na Fantastic Fest 2023 w Austin w wykonaniu grupy kanadyjskich reżyserów znanych pod pseudonimem RKSS (Roadkill Superstars), którzy zaskarbili sobie serca fanów produkcją "Turbo Kid" (nagroda publiczności na festiwalu SXSW). Nadchodzący tytuł zapowiada się ciekawie, a w obsadzie nie zabraknie gwiazd z "Belfastu", "Upadku", czy nawet "Wikingów". Kto dokładnie pojawi się na ekranie i czego możemy się spodziewać?

Aktorzy, którzy posunęli się za daleko! Robili DZIWNE RZECZY dla roli | To Się Kręci #33

O czym jest "Wake up"? Opis fabuły

Grupa młodych aktywistów chowających swoją tożsamość za zwierzęcymi maskami postanawia zaprotestować przeciwko niszczeniu środowiska dewastując wnętrze centrum handlowego. Zaraz po wieczornym zamknięciu drzwi dopuszczają się wandalizmu, a wszystko to nagrywają na telefon i zamierzają opublikować w sieci. Jednak ich plan szybko kończy się niepowodzeniem, gdy okazuje się, że zostają uwięzieni wewnątrz budynku i muszą stawić czoła obłąkanemu ochroniarzowi. Pasją nocnego stróża są polowania przy użyciu prymitywnych narzędzi i teraz niestabilny psychicznie mężczyzna będzie próbował wyłapać ich wszystkich, a każda z jego kolejnych pułapek będzie bardziej wymyślna od poprzedniej. Gdy noc wypełni się przemocą i terrorem, aktywiści rozpoczną desperacką walkę o życie.

"Wake up" - obsada i data premiery w Polsce

Horror może pochwalić się całkiem ciekawą obsadą, ponieważ na ekranie pojawi się Turlough Convery ("Belfast", "Obsesja Eve" – serial, "Player One"), Benny O. Arthur ("Berlin Alexanderplatz"), Jacqueline Moré ("Koło czasu" – serial), Charlotte Stoiber ("Upadek"), czy chociażby Aidan O'Hare ("Wikingowie" - serial, "Jackie"). Film "Wake up" zadebiutuje w kinach już 21 czerwca 2024 roku. Za dystrybucję tej produkcji odpowiada Kino Świat. Poniżej możecie zapoznać się ze zwiastunem.

Listen on Spreaker.