Sławomir i Kajra

i

Autor: AKPA

Poranny rogal - startuje nowy wakacyjny program. W roli prowadzących same gwiazdy!

2022-06-29 15:26

Najświeższe wiadomości z kraju i ze świata, ciekawostki znalezione w sieci i gorące plotki, którymi zachłystuje się kolorowa prasa. A wszystko to podane w lekkiej, humorystycznej formie przez niezwykłe, gwiazdorskie duety. "Poranny rogal" to nowy wakacyjny program, który znajdzie się w ramówce ZOOM TV. Sprawdźcie, kto znalazł się w roli prowadzących!

Poranny rogal to porcja pozytywnej energii na cały dzień. W każdym wydaniu znajdą się najciekawsze i aktualne informacje z różnych dziedzin: od gospodarki, przez kulturę, aż po nowinki ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie także rekomendacji wydarzeń kulturalnych: koncertów, premier filmowych i wystaw. Widzowie dowiedzą się także, jaką płytę koniecznie spakować do walizki i które książki zapewnią rozrywkę podczas letniego lenistwa. A wszystko to podane w przystępny sposób, często okraszone satyrycznym komentarzem prowadzących, na luzie i spontanicznie. Gospodarzy nowego show będzie przynajmniej kilku! Sprawdźcie wszystkie szczegóły na temat programu poniżej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Powstanie film o Magdzie Gessler! Kto wcieli się w postać słynnej restauratorki?

ZRANIONE PTAKI, TRENING WERSOW, WERSY QUEBO, DIESEL VS BENZYNA | ESKA XD #051

Poranny rogal - prowadzący

Gospodarzami wakacyjnego programu będą duety, tworzone przez satyryków, aktorów, kabareciarzy i muzyków: Krzysztof Skiba i Jacek Kawalec, Kajra i Sławomir, Katarzyna Zielińska z siostrą, Łukasz i Beata Rybarscy oraz Katarzyna Pakosińska z mężem. Prowadzący będą przeczesywać internet i prasę, maglować, komentować, wymieniać spostrzeżenia i wplatać anegdoty z życia prywatnego. Typowe studio nagraniowe zamienią zaś na ulubioną kawiarnię, prywatne mieszkanie lub plener.

Sonda
Lubisz oglądać polskie programy typu talent-show?

Poranny rogal - kiedy w TV?

Premierowy odcinek, który poprowadzą Krzysztof Skiba i Jacek Kawalec pojawi się w poniedziałek 4 lipca o godz. 7:45. Widzowie będą mieli okazję dowiedzieć się m.in. jak zmieniają się zwyczaje wakacyjne Polaków, kim jest John Szczecina, na czym paparazzi przyłapali Krzysztofa Rutkowskiego, jaką dietę cud stosuje Danuta Martyniuk i co słychać u Krzysztofa Ibisza. Odcinki programu będą emitowane od poniedziałku do piątku o tej samej godzinie. Na weekendowe poranki zaplanowano powtórki z tygodnia.