Poradnik pozytywnego myślenia

i

Autor: Kino Polska

Poradnik pozytywnego myślenia w Stopklatce! Kiedy i o której oglądać film nominowany aż 7 razy do Oscara?

2021-10-30 14:38

Gwiazdorska obsada, uniwersalne przesłanie i świetne dialogi. Stopklatka pokaże „Poradnik pozytywnego myślenia”. Film to wielowątkowa opowieść o miłości, relacjach rodzinnych i szukaniu akceptacji. Kiedy i o której godzinie oglądać film? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz niżej.

Poradnik pozytywnego myślenia w Stopklatce! Kiedy i o której oglądać film nominowany aż 7 razy do Oscara? Film opowiada historię Pata Solitano (w tej roli Bradley Cooper), nauczyciela, który w wyniku załamania nerwowego po zdradzie żony trafia na leczenie do zakładu psychiatrycznego. Po opuszczeniu kliniki wprowadza się ponownie do domu rodziców i stara się odbudować swoje życie. Czyta książki, uprawia sport – robi wszystko, by zachować pozytywne samopoczucie i odzyskać swoją żonę. Rodzina, chociaż bardzo się stara, nie do końca ułatwia mu to zadanie. Ojciec Pata (Robert De Niro) to wybuchowy hazardzista z nerwicą natręctw, z kolei matka, Dolores (Jacki Weaver), jest nadopiekuńczą introwertyczką. Pewnego dnia mężczyzna poznaje jednak intrygującą sąsiadkę (Jennifer Lawrence), która także ma za sobą trudne przejścia i z którą Pat szybko się zaprzyjaźnia…

Film zostanie wyemitowany w Stopklatce 14 listopada o godz. 20:00.

Top 10 komedii romantycznych. Te filmy o miłości musisz obejrzeć

Poradnik pozytywnego myślenia - nagrody

Produkcja Davida O. Russella odniosła ogromny, międzynarodowy sukces. Wśród licznych nagród jest Oscar i Złoty Glob dla Jennifer Lawrence i aż 7 nominacji do Oscara, w tym w kategoriach: Najlepszy aktor pierwszoplanowy, Najlepszy aktor drugoplanowy, Najlepsza aktorka drugoplanowa, Najlepszy reżyser, Najlepszy scenariusz adaptowany i Najlepszy montaż.