Polska / EURO / Lewandowski

i

Autor: Grzegorz Wajda/REPORTER

TRANSMISJE

Polska - Turcja NA ŻYWO 10.06.2024 - transmisja i godzina meczu. Tutaj obejrzysz mecz Polski za darmo!

2024-06-10 11:35

Stream online i transmisja w TV z dzisiejszego meczu na pewno przyda się wszystkim fanom sportowych emocji. I chociaż spotkanie Polska - Turcja jest meczem towarzyskim, to będzie przy tym ostatnim sprawdzianem przed EURO 2024. Sprawdźcie, o której godzinie rozpocznie się mecz i gdzie oglądać rywalizację biało-czerwonych na żywo.

Mecz Polska - Turcja odbędzie się dziś 10.06.2024 na stadionie Narodowym w Warszawie. To ostatni pojedynek w wykonaniu naszej rodzimej reprezentacji przed mistrzostwami Europy, na które tak wielu z nas czeka. Przypomnijmy tylko, że EURO 2024 zaczyna się dla biało-czerwonych już 16 czerwca, gdzie Polacy staną na murawie przeciwko drużynie z Holandii. Zanim jednak mistrzostwa rozpoczną się na dobre, przed Robertem Lewandowskim i spółką wielki sprawdzian. To dzisiaj jest ostatni moment, by przećwiczyć taktykę i ewentualnie pozwolić sobie na małe błędy. Jak poradzą sobie nasi piłkarze z reprezentacją Turcji? Ostatnio rywale zremisowali z Włochami 0:0, więc lekko nie będzie. Sprawdźcie zatem, gdzie oglądać zmagania naszych Orłów.

To najdłuższe filmy na świecie! Obejrzysz je wszystkie? | To Się Kręci

Polska - Turcja 10.06.2024: TRANSMISJA w TV i ONLINE

Mecz rozpocznie się już dzisiaj 10 czerwca o godzinie 20:45. To właśnie wtedy usłyszymy pierwszy gwizdek pochodzącego z Węgier sędziego Balazsa Berke'a. Warszawskie spotkanie będzie można oczywiście obejrzeć w telewizji i internecie zupełnie za darmo. Transmisja meczu Polska - Turcja odbędzie się w TVP 1, więc emocjami będzie można cieszyć się na żywo przed wielkim ekranem. Dla tych, co jednak wolą smartfon, komputer lub tablet też mamy dobre wieści, bo spotkanie będzie dostępne do oglądania także na stronie SPORT.TVP.PL.