Polska - Chile 2018: kiedy i gdzie? Transmisja w TV i online

2018-05-22 16:06
Polska - Chile 2018: kiedy i gdzie? Transmisja w TV i online
Autor: fot. Pawel Skraba/REPORTER Robert Lewandowski

Towarzyski mecz Polska - Chile to przedostatni sprawdzian naszej kadry przed Mundialem 2018. Dowiedzcie się, kiedy i gdzie oglądać transmisję spotkania.

Polska - Chile 2018: kiedy i gdzie transmisja w TV i online? Takie pytania zadają sobie na pewno wszyscy polscy kibice piłki nożnej. Towarzyskie spotkanie z Chile będzie przedostatnim sprawdzanem przed Mundialem 2018 w Rosji. Podczas tego meczu przekonamy się, w jakiej formie są podopieczni Adama Nawałki. Nie możemy więc przegapić transmisj tego wydarzenia. Dowiedzcie się, gdzie i kiedy obejrzymy mecz Polaków.

Data i godzina meczu Polska - Chile

Kiedy odbywa się mecz Polska - Chile? Spotkanie zaplanowano na 8 czerwca. Pierwszy gwizdek zabrzmi dokładnie o 20:45. Mecz zostanie rozegrany na poznańskim INEA Stadion.

Mundial 2018: mecze towarzyskie Polski przed MŚ 2018 Rosja. TERMINARZ i TRANSMISJA

Transmisja w TV i online meczu Polska - Chile

Gdzie oglądać mecz Polska - Chile w TV i online? Spotkanie będzie transmitowane na antenie TVP 1. W internecie prawdopodobnie obejrzymy starcie Polaków na vod.tvp.pl. Co ciekawe, na ten sam dzień zaplanowano odbywający się w ramach festiwalu Opole 2018 koncert Przebój na Mundial. Muzyczne wydarzenie rozpocznie się o 20:00, ale o 20:45 zostanie przerwane, by kibice mogli obejrzeć mecz.

Opole 2018 - festiwal pełny gwiazd. Kto wystąpi w Opolu?

NAJNOWSZE