Polska aktorka zagra w 3. sezonie Wiedźmina! To gwiazda "Na wspólnej" i "Barw szczęścia"

2022-07-05 14:17 Leon Pietrzak
Wiedźmin
Autor: Materiały prasowe

Trzeci sezon Wiedźmina jest już w produkcji. Nowe odcinki na pewno zaskoczą wszystkich fanów. Wiemy już, że zobaczymy walkę Geralta z potężnym czarodziejem Vilgefortzem, a także kilka nowych twarzy. Jedną z nich będzie Polka, którą widzowie mogą kojarzyć z popularnych polskich tytułów.

Prace na planie 3. sezonu Wiedźmina ciągle trwają. Fani Geralta już nie mogą doczekać się kolejnych odcinków, które za jakiś czas ujrzą światło dzienne na platformie Netfliksa. Czy nadchodząca odsłona będzie lepsza od poprzednich? Co zobaczymy w kolejnych epizodach? Wiemy już, że nie zabraknie wątku związanego ze świętem Belleteyn, który został pominięty w obrazku streamingowego giganta oraz walki Ciri, Yennefer i Gertala z Riencem. Pojawi się również garstka nowych aktorów, m.in. Robbie Ameel, który wcieli się w rolę Gallatina, Meng'er Zhang w roli Milvy oraz Christelle Elwin (Mistle) i Hugh Skinnera w postaci księcia Radovida. Okazuje się, że to nie koniec świeżych nazwisk, bo tych będzie jeszcze trochę. Na liście pojawiła się polska aktorka, którą widzowie mogą kojarzyć z "Na Wspólnej", "Córkach Dancingu", czy "Pajęczyny".

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Geralt i Jaskier wracają na ekrany w nowej parodii Wiedźmina! Musicie to zobaczyć

Film "ELVIS" - co było prawdą, a co fikcją? 10 FAKTÓW I MITÓW | To Się Kręci #10

Wiedźmin sezon 3 - nowa obsada. Kogo jeszcze zobaczymy w serialu?

W trzeciej odsłonie serialu Netfliksa zobaczymy jeszcze sześć nowych twarzy - Ryana Hayesa, Kate Winter, Martyu Ellis, Harvey Quinn, Poppy Almond i... Michalinę Olszańską. To kolejne polskie nazwisko w produkcjach Netfliksa. Aktorka grała w takich tytułach jak Pajęczyna, Obywatel Jones, Córki Dancingu, Miasto 44, Barwy Szczęścia, a także serialu Na Wspólnej.

Sonda
Czy wprowadzenie gry "Wiedźmin" na listę lektur uzupełniających to dobry pomysł?

Kim jest Michalina Olszańska?

Michalina Olszańska to nie tylko aktorka. W bardzo młodym wieku rozpoczęła naukę gry na skrzypcach, a nawet ukończyła Szkołę Muzyczną II stopnia im. Zenona Brzewskiego. Występowała na scenie w wielu miastach Polski z orkiestrą symfoniczną, a także za granicą w Niemczech. W 2009 r. zadebiutowała jej powieść "Dziecko Gwiazd Atlantyda", a niedługo później "Zaklęta". Regularnie udziela się na ekranach od 2013 r.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE