Polsat SuperHit Festiwal 2019 - POWTÓRKA. Kiedy i gdzie oglądać?

2019-05-24 21:40
Polsat SuperHit Festival 2019
Autor: Radio ESKA / Polsat SuperHit Festival 2019

Polsat SuperHit Festiwal 2019 odbędzie się w dniach 24-26 maja w Operze Leśnej w Sopocie. Kiedy zostanie wyemitowana powtórka muzycznej imprezy? Sprawdźcie najważniejsze informacje dotyczące ponownej emisji Polsat SuperHit Festiwal 2019.

Polsat SuperHit Festiwal 2019 to z pewnością najważniejsze muzyczne wydarzenie tej wiosny! Od 24 do 26 maja podczas muzycznego święta, dla tysięcy osób zebranych na widowni Opery Leśnej w Sopocie oraz milionów widzów przed telewizorami wystąpi czołówka najpopularniejszych polskich artystów – tych, którzy mogą pochwalić się największą sprzedażą płyt i tych, których utwory słyszymy codziennie we wszystkich rozgłośniach radiowych. Tegoroczna edycja Festiwalu zadowoli nawet najbardziej wybrednych melomanów. Będzie i tanecznie i sentymentalnie, rockowo, popowo i oczywiście dyskotekowo. Na scenie pojawią się zarówno legendy polskiej muzyki, jak i młodzi artyści, którzy podbili serca Polaków. To będzie prawdziwie międzypokoleniowe muzyczne spotkanie. Jeżeli ktoś was przegapi transmisję na żywo z Polsat SuperHit Festiwal 2019, to powinien koniecznie obejrzeć powtórkę muzycznej imprezy. Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie poniżej!

Polsat SuperHit Festiwal 2019 - kiedy powtórka?

Stacja Polsat nie przewiduje telewizyjnych powtórek z Polsat SuperHit Festiwal 2019, ale wszystkie odsłony tegorocznej imprezy znajdziemy w serwisie ipla.tv. Co więcej, poprzednie edycje festiwalu także są tam udostępnione całkowicie za darmo!

NAJNOWSZE