Polsat SuperHit Festival 2022 - transmisja ONLINE i TV. Gdzie oglądać?

i

Autor: VIPHOTO/East News Polsat SuperHit Festival 2022 - transmisja ONLINE i TV. Gdzie oglądać?

Polsat SuperHit Festival 2022 - transmisja ONLINE i TV. Gdzie oglądać?

2022-05-21 11:49

Polsat SuperHit Festival 2022 to wielkie wydarzenie muzyczne, podczas którego wystąpią największe polskie gwiazdy. Gdzie obejrzeć Polsat SuperHit Festival w TV i ONLINE? Wyjaśniamy!

Polsat SuperHit Festival 2022, jak co roku, cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. W dniach 20-23 maja w sopockiej Operze Leśnej zgromadzą się wielkie gwiazdy polskiej sceny muzycznej, a o odpowiednią dawkę humoru zadbają najlepsze polskie kabarety. Nie udało wam się zdobyć biletów i zastanawiacie się, gdzie obejrzeć Polsat SuperHit Festival 2022 w TV i ONLINE? W niniejszym artykule znajdziecie wszystkie informacje związane z transmisją Polsat SuperHit Festival 2022.

ZOBACZ TAKŻE: Polsat SuperHit Festiwal 2022 - POWTÓRKA koncertów. Gdzie obejrzeć?

Polsat SuperHit Festival 2022 - transmisja ONLINE i TV. Gdzie oglądać?

Podczas Polsat SuperHit Festival 2022 wystąpią takie gwiazdy, jak Doda, T.Love, Bajm, LemON, Sylwia Grzeszczak, Cleo i Dawid Kwiatkowski. Ostatniego dnia zaś czekają nas występy kabaretowe. Gdzie obejrzeć Polsat SuperHit Festival 2022 w TV? Festiwal transmitowany będzie na żywo od piątku 20 maja do niedzieli 22 maja, od godziny 20:00, w Telewizji Polsat.

To jednak nie wszystko! Organizatorzy Polsat SuperHit Festival 2022 przygotowali też poranny program telewizyjny Strefa Gwiazd. Poprowadzą go Paulina Sykut-Jeżyna, Karolina Gilon, Krzysztof Ibisz i Maciej Dowbor, a transmisja odbywa się w piątek i sobotę, o godzinie 9:00, w Polsacie. A jeśli chcecie wiedzieć, gdzie obejrzeć Polsat SuperHit Festival 2022 ONLINE, donosimy, że jest to możliwe za pośrednictwem platformy polsatboxgo.pl.

ZOBACZ TAKŻE: Polsat SuperHit Festiwal i festiwal w Opolu - czym się różnią? Który jest ważniejszy?

Polsat SuperHit Festiwal 2022: GWIAZDY. Kto zagra w tym roku?

Pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2022 zagrają T.LOVE, LemON, Enej, Paweł Domagała, Cleo, Kortez, Piotr Cugowski, Komodo, Kwiat Jabłoni i Kaśka Sochacka. Drugiego dnia zaś Doda, Ralph Kamiński, Dawid Kwiatkowski, Gromee, Beata i Bajm, Grzegorz Hyży, Sylwia Grzeszczak, Daria, Three of Us, Michał Szczygieł oraz Bryska, a trzeciego dnia na scenie zaprezentują się kabarety Moralnego Niepokoju, Skeczów Męczących, Ani Mru-Mru, Paranienormalni, Nowak, 4 Fala, K2 oraz Jerzy Kryszak.

Sonda
Czy wybierasz się na Polsat SuperHit Festival 2022?