Polsat SuperHit Festival 2022 - transmisja ONLINE i TV. Gdzie oglądać?

2022-05-21 11:49 Natalia Nowecka
Polsat SuperHit Festival 2022 - transmisja ONLINE i TV. Gdzie oglądać?
Autor: VIPHOTO/East News Polsat SuperHit Festival 2022 - transmisja ONLINE i TV. Gdzie oglądać?

Polsat SuperHit Festival 2022 to wielkie wydarzenie muzyczne, podczas którego wystąpią największe polskie gwiazdy. Gdzie obejrzeć Polsat SuperHit Festival w TV i ONLINE? Wyjaśniamy!

Polsat SuperHit Festival 2022, jak co roku, cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. W dniach 20-23 maja w sopockiej Operze Leśnej zgromadzą się wielkie gwiazdy polskiej sceny muzycznej, a o odpowiednią dawkę humoru zadbają najlepsze polskie kabarety. Nie udało wam się zdobyć biletów i zastanawiacie się, gdzie obejrzeć Polsat SuperHit Festival 2022 w TV i ONLINE? W niniejszym artykule znajdziecie wszystkie informacje związane z transmisją Polsat SuperHit Festival 2022.

ZOBACZ TAKŻE: Polsat SuperHit Festiwal 2022 - POWTÓRKA koncertów. Gdzie obejrzeć?

Polsat SuperHit Festival 2022 - transmisja ONLINE i TV. Gdzie oglądać?

Podczas Polsat SuperHit Festival 2022 wystąpią takie gwiazdy, jak Doda, T.Love, Bajm, LemON, Sylwia Grzeszczak, Cleo i Dawid Kwiatkowski. Ostatniego dnia zaś czekają nas występy kabaretowe. Gdzie obejrzeć Polsat SuperHit Festival 2022 w TV? Festiwal transmitowany będzie na żywo od piątku 20 maja do niedzieli 22 maja, od godziny 20:00, w Telewizji Polsat.

To jednak nie wszystko! Organizatorzy Polsat SuperHit Festival 2022 przygotowali też poranny program telewizyjny Strefa Gwiazd. Poprowadzą go Paulina Sykut-Jeżyna, Karolina Gilon, Krzysztof Ibisz i Maciej Dowbor, a transmisja odbywa się w piątek i sobotę, o godzinie 9:00, w Polsacie. A jeśli chcecie wiedzieć, gdzie obejrzeć Polsat SuperHit Festival 2022 ONLINE, donosimy, że jest to możliwe za pośrednictwem platformy polsatboxgo.pl.

ZOBACZ TAKŻE: Polsat SuperHit Festiwal i festiwal w Opolu - czym się różnią? Który jest ważniejszy?

Polsat SuperHit Festiwal 2022: GWIAZDY. Kto zagra w tym roku?

Pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2022 zagrają T.LOVE, LemON, Enej, Paweł Domagała, Cleo, Kortez, Piotr Cugowski, Komodo, Kwiat Jabłoni i Kaśka Sochacka. Drugiego dnia zaś Doda, Ralph Kamiński, Dawid Kwiatkowski, Gromee, Beata i Bajm, Grzegorz Hyży, Sylwia Grzeszczak, Daria, Three of Us, Michał Szczygieł oraz Bryska, a trzeciego dnia na scenie zaprezentują się kabarety Moralnego Niepokoju, Skeczów Męczących, Ani Mru-Mru, Paranienormalni, Nowak, 4 Fala, K2 oraz Jerzy Kryszak.

Sonda
Czy wybierasz się na Polsat SuperHit Festival 2022?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE