POLSAT ma 20 lat. Koncert jubileuszowy na 20-lecie Polsatu już 18 grudnia 2012!

2012-12-05 16:08
Polsat
Autor: materiały prasowe

POLSAT świętuje swoje dwudziestolecie wielkim jubileuszowym koncertem. Transmisja koncertu na antenie Polsatu już 18 grudnia 2012. A kto na nim wystąpi? Dowiedz się na Eska Cinema!

POLSAT ma już 20 lat! Z tej okazji na antenie stacji pojawi się transmisja specjalnego koncertu. Urodzinowe święto Polsatu odbędzie się w Teatrze Wielkim w Warszawie, a wystąpią na nim gwiazdy muzyki i znane twarze stacji z ubiegłych 20 lat.

W czasie koncertu będzie można zobaczyć fragmenty najpopularniejszych programów i seriali znanych z anteny Polsatu. Na scenie wystąpią między innymi Mariusz Szczygieł, Marcin Miller, Zygmunt Chajzer, Andrzej Grabowski, Cezary Pazura, Misiek Koterski, Maciej Rock, Paulina Sykut czy Andrzej Gołota. To właśnie oni poprowadzą poszczególne części gali. A kto zaśpiewa? Między innymi Edyta Górniak, Maryla Rodowicz, Budka Suflera, Borysewicz i Kukiz, Hey, Bracia, Zakopower i Afromental.

Jubileusz Polsatu będzie można obejrzeć na antenie Polsatu we wtorek 18 grudnia br. o godz. 20.00. Transmisja potrwa około trzech godzin.

Źródło: wirtualnemedia.pl

Nie czytałeś jeszcze?

>>> Dr.House sezon 8 - już w 2013 roku na antenie TVP2!
>>> TANIEC Z GWIAZDAMI wraca do TVN! Główną gwiazdą ma być Małgorzata Rozenek!

al


Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE