Policjantki i Policjanci sezon 12 streszczenie odcinków 691, 692, 693, 694, 695. Co się wydarzy?

2020-10-19 9:09 kg
Policjantki i Policjanci
Autor: screen Ipla.tv

Policjantki i Policjanci odcinki 691, 692, 693, 694, 695 streszczenia. Zielińscy chcą zanieść akt ślubu do Izby Dziecka, by dalej starać się o adopcję Tymka. Na miejscu okazuje się, że chłopca tam nie ma. Asia i Szymon starają się o dziecko. Po odejściu z policji Krzysztof postanawia otworzyć własną agencję detektywistyczną. Nieoczekiwanie ktoś oferuje mu swoją pomoc. Emisja odcinków w dniach 19-23 października o 19:30 w TV4.

Policjantki i Policjanci sezon 12 streszczenie odcinków 691, 692, 693, 694, 695. Co się wydarzy? Wojtek odwiedza w szpitalu nieprzytomnego Rafała. Jego uwagę przykuwa pewien mężczyzna. Dowiaduje się, że to Diablo. Mężczyzna zajmuje się organizowaniem nielegalnych wyścigów. Niedźwiecki postanawia zbadać ten trop, by ustalić okoliczności wypadku brata. Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach serialu Policjantki i Policjanci?

Policjantki i Policjanci - 691

Małżonkowie, Szymon i Asia, jadą na jedno z osiedli. Pewien mężczyzna zgłosił, że ktoś otruł jego psa. Właściciel czworonoga podejrzewa sąsiadkę. Przed mieszkaniem kobiety stróże prawa czują ulatniający się gaz. W ostatniej chwili udaje się ją uratować i zapobiec tragedii. Po pracy Zielińscy chcą zanieść akt ślubu do Izby Dziecka, by dalej starać się o adopcję Tymka. Na miejscu okazuje się, że chłopca tam nie ma. Jaskowska informuje Zapałę, że do czasu wyjaśnienia sprawy z Beatą musi zostać zawieszony.

Policjantki i Policjanci - 692

Zielińska i Kamińska udają się do sklepu z ubraniami, skąd zniknęła duża ilość towaru. Sprzedawczyni wpada przy nich w szał. Twierdzi, że kradzieży dokonała Lena. Sytuacja komplikuje się, gdy policjantki oglądają nagrania z monitoringu. Osoba widoczna na zapisie z kamer wygląda jak Kamińska. Później załoga jedzie do nietypowego wezwania. Starsza kobieta wyskoczyła przez okno, ponieważ zobaczyła w domu szatana. Okazuje się, że w incydent jest zamieszany niesforny wnuk kobiety. Tymczasem Asia i Szymon starają się o dziecko.

Policjantki i Policjanci - 693

Ktoś atakuje dostarczycielkę pizzy. Natalia i Wojtek dowiadują się, że sprawca przydusił dziewczynę, gdy zsiadała z roweru. Wszystko wskazuje na to, że napastnik specjalnie zwabił dziewczynę w wyznaczone miejsce. Patrol zostaje też wezwany do kobiety, która słyszy niepokojące odgłosy wydobywające się z zaparkowanego samochodu dostawczego. Okazuje się, że ktoś jest uwięziony w środku. Wojtek odwiedza w szpitalu nieprzytomnego Rafała. Jego uwagę przykuwa pewien mężczyzna. Dowiaduje się, że to Diablo. Mężczyzna zajmuje się organizowaniem nielegalnych wyścigów. Niedźwiecki postanawia zbadać ten trop, by ustalić okoliczności wypadku brata.

Policjantki i Policjanci - 694

Bachleda oraz Zieliński jadą do hostelu, w którym doszło do pobicia syna właściciela. W budynku nie ma monitoringu, a żaden z gości nie był świadkiem zdarzenia. Okazuje się, że poszkodowany zeszłej nocy był na imprezie. Wkrótce wychodzi na jaw, że w hostelu przebywał jeszcze ktoś, o kim nie powiedział wcześniej właściciel. Tymczasem po odejściu z policji Krzysztof postanawia otworzyć własną agencję detektywistyczną. Nieoczekiwanie ktoś oferuje mu swoją pomoc. Po południu na komendę dzwoni kobieta i prosi, by na interwencję przyjechał konkretny funkcjonariusz. Chodzi jej o Miłosza.

Policjantki i Policjanci - 695

Asia Zielińska i Lena Kamińska jadą do szkoły, w której zgłoszono pobicie. Na miejscu odbywają rozmowy z matkami chłopców. Między kobietami dochodzi do ostrej sprzeczki. W ciągu dnia przychodzi wezwanie do bójki w restauracji. Okazuje się, że te dwie sprawy są ze sobą powiązane. W międzyczasie na komendę dzwoni sprzątaczka, która w pustym biurze przyłapała złodzieja i zamknęła go w jednym z pokoi. Po przyjeździe na miejsce widzą, że sprawca uciekł. Policjantki są w szoku, gdy odkrywają, kim naprawdę jest mężczyzna. Córka Leny wypytuje ją o jej życie miłosne. Lena zwierza się Asi, że od lat skupia się na wychowywaniu córki i w ogóle nie chodzi na randki. Ania ma pomysł, co zrobić, by jej mama poznała interesującego mężczyznę.

Aleksandra Niedźwiedź o nowym serialu TVN "Królestwo kobiet"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE