BrzydUla 2 - dni i godziny emisji. Kiedy oglądać nowe odcinki hitowego serialu?

2020-10-19 11:41 kg
BrzydUla
Autor: TVN / Kuba Winiarski / W.Impact

BrzydUla to niewątpliwie jeden z najbardziej wyczekiwanych telewizyjnych powrotów tej dekady! Dziesięć lat temu bohaterów serialu pokochały miliony Polaków. Teraz megaprojekt stacji TVN wraca na ekrany w nowej odsłonie, a fani Uli i Marka będą mogli śledzić ich perypetie aż w trzech kanałach: w Siódemce, w TVN oraz w Playerze! Już teraz na EskaCINEMA.pl znajdziecie dni i godziny emisji produkcji.

BrzydUla 2 - dni i godziny emisji. Kiedy oglądać nowe odcinki hitowego serialu? Jesienią widzowie po latach wyczekiwania, ponownie spotkają się z bohaterami „BrzydUli”, którzy znów będą wzruszać i bawić. Od wielkiego finału minęła dekada! W nowej odsłonie Ula (powracająca w tytułowej roli Julia Kamińska) przekonuje się, że „i żyli długo i szczęśliwie” istnieje jedynie w baśniach. W rzeczywistości za rogiem happy endu czają się zwykła codzienność, rozterki i życiowe zakręty…

BrzydUla 2 - co się wydarzy w nowych odcinkach?

W nowej odsłonie Ula przekona się, że „i żyli długo, i szczęśliwie” istnieje jedynie w baśniach. W rzeczywistości za rogiem happy endu czają się zwykła codzienność, rozterki i życiowe zakręty… Nowa „BrzydUla” jest nie tylko 10 lat starsza i bardziej doświadczona, ale ma też dużo więcej do stracenia. Bo teraz odpowiada nie tylko za siebie i swoją karierę, ale także za swoją rodzinę – męża i dzieci! Czy i tym razem starczy jej sił do walki o swoje szczęście, a jednocześnie nie zgubi tego, co od zawsze było jej wizytówką – nadziei, szlachetności i humoru? Tymczasem Marek za wszelką cenę próbuje udowodnić światu, że sam – bez pomocy Uli – radzi sobie w zarządzaniu F&D, co wychodzi mu raz lepiej, raz gorzej. Sytuacja zmienia się, kiedy los stawia na jego drodze obecną… cesarzową skarpet frotte, Violettę! Ale czy na lepsze?

BrzydUla 2 - dni i godziny emisji

Telewizyjna premiera BrzydUli już w poniedziałek 5 października tylko w Siódemce! Kolejne premierowe odcinki będą emitowane na antenie stacji od poniedziałku do piątku, o godzinie 20. W piątek 2 października – pięć pierwszych epizodów trafi do Playera i będzie dostępne w ofercie płatnej. Z kolei w soboty i niedziele TVN pokaże bloki powtórkowe – po dwa i trzy odcinki – już od 10 października.

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek jednak będą małżeństwem z trójką dzieci! Zdradzi ją z seksowną asystentką - WIDEO

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE