Policjantki i Policjanci sezon 12, odc. 645, 646, 647, 648, 649 - streszczenia

2020-03-30 13:05 kw
Policjantki i Policjanci sezon 11 - bohaterowie nowych odcinków
Autor: Materiały prasowe TV 4 Policjantki i Policjanci sezon 11 - bohaterowie nowych odcinków

Asia i Szymon postanawiają zamieszkać razem. Wieczorem w drzwiach ich mieszkania pojawia się nieoczekiwany gość. Góral załatwia Staśkowi pracę u znajomego lakiernika. Wieczorem Miłosz orientuje się, że jego siostrzenic zniknął. Mariusz ma objawy depresji. Zmartwiona Jaskowska próbuje pomóc synowi. Co jeszcze wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu Policjantki i Policjanci? Tego dowiecie się już teraz na EskaCINEMA.pl

Policjantki i Policjanci sezon 12, odc. 645, 646, 647, 648, 649 - streszczenia. Zapała postanawia odzyskać Emilkę. Zaprasza ją na randkę do swojego apartamentu. Romantyczne spotkanie zostaje jednak przerwane. Jaskowska prosi Mariusza, żeby w ciągu dnia zaopiekował się Michałkiem. Syn obawia się, że nie poradzi sobie z małym dzieckiem. Miłosza martwi nieobecność Staśka. 

Policjantki i policjanci sezon 12, odc. 645 - streszczenie

Zatońska i Zieliński jadą na osiedle. Ktoś rzucił cegłą w okno jednego z mieszkań, raniąc przy tym 7-letnią dziewczynkę. Ponieważ ojciec dziecka jest ciemnoskóry, stróże prawa zakładają atak na tle rasistowskim. Załoga zauważa też auto w rowie. Przy samochodzie leży ranny 15-latek, który twierdzi, że jest kierowcą pojazdu. Asia i Szymon orientują się, że chłopak kłamie. Komendant Jaskowska martwi się o syna. Tymczasem Asia i Szymon postanawiają zamieszkać razem. Wieczorem w drzwiach ich mieszkania pojawia się nieoczekiwany gość.

Policjantki i policjanci sezon 12, odc. 646 - streszczenie

Załoga udaje się do domu mężczyzny, który zgłosił włamanie. Z mieszkania zniknął jego tablet. Właściciel nie chce jednak powiedzieć, jakie dane przechowywał na urządzeniu. Podejrzenia padają na sąsiada, który ma kryminalną przeszłość. Trop okazuje się fałszywy. Niebawem na komendę dzwoni właściciel jednego z wrocławskich lombardów, który nadaje śledztwu nowy kierunek. Góral załatwia Staśkowi pracę u znajomego lakiernika. Wieczorem Miłosz orientuje się, że jego siostrzenic zniknął. Beata informuje Zapałę, że wyjeżdża na wakacje i funkcjonariusz dostaje urlop. Policjant spotyka się z Emilką, z którą postanawia odbyć poważną rozmowę.

Policjantki i policjanci sezon 12, odc. 647 - streszczenie

Klient pewnego sklepu jest świadkiem kradzieży. Po przyjeździe na miejsce Zuza i Wojtek dowiadują się, że sprawca jest obcokrajowcem. Ranny mężczyzna próbował ukraść coś do jedzenia. Ratownicy medyczni stwierdzają, że przybysz został postrzelony. Niebawem Kowal i Niedźwiecki trafiają na trop groźnej szajki. Tymczasem na komendzie zjawia się Aneta, matka Zuzy. Policjantka jest zaskoczona jej nagłą wizytą. Po pracy Wojtek wraca do domu, gdzie czeka na niego pewna dziewczyna.

Policjantki i policjanci sezon 12, odc. 648 - streszczenie

Na komendę przychodzi student, który przez jakiś czas rozmawiał z Ukrainką na erotycznym wideoczacie. Podejrzewa, że dziewczynie mogło stać się coś złego. Zatońska i Zieliński rozpoczynają poszukiwania zaginionej. Kolejna sprawa dotyczy kradzieży samochodu medycznego, w którym znajduje się nerka do przeszczepu. Policjanci muszą jak najszybciej zlokalizować sprawcę. Tymczasem Mariusz ma objawy depresji. Zmartwiona Jaskowska próbuje pomóc synowi. Zapała postanawia odzyskać Emilkę. Zaprasza ją na randkę do swojego apartamentu. Romantyczne spotkanie zostaje jednak przerwane. Wieczorem Zieliński odsłuchuje szokującą wiadomość.

Policjantki i policjanci sezon 12, odc. 649 - streszczenie

Natalia i Góral udają się do domu kobiety, która zgłasza, że jej syn został porwany. Przerażona matka znalazła też kopertę ze zdjęciami skrępowanego chłopaka i żądaniem okupu. Wkrótce dochodzi do nieoczekiwanego zwrotu w sprawie. Jaskowska prosi Mariusza, żeby w ciągu dnia zaopiekował się Michałkiem. Syn obawia się, że nie poradzi sobie z małym dzieckiem. Tymczasem Miłosza martwi nieobecność Staśka. Nieoczekiwanie na komendę przychodzi kartka pocztowa zaadresowana do Górala. Po pracy Mróz i Bachleda idą do razem klubu.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE