Policjantki i policjanci odc. 700: streszczenie. Co się wydarzy w jubileuszowym odcinku serialu?

2020-10-28 18:09 AW
Policjantki i policjanci
Autor: Materiały Prasowe

Jeden z największych hitów Czwórki i najchętniej oglądanych policyjnych seriali w Polsce zbliża się do jubileuszowej premierowej emisji. Siedemsetny już odcinek „Policjantek i Policjantów” zobaczymy już w najbliższy w piątek, 30 października, o godz. 19 w Czwórce. Tego dnia na komendzie nie zabraknie tortu, będą też baloniki, konfetti i imprezowe nastroje. Zanim jednak policjanci zaczną świętować, czeka ich trochę komplikacji i – jak zawsze – sporo pracy na służbie.

Policjantki i policjanci odc. 700: streszczenie. Co się wydarzy w jubileuszowym odcinku serialu? Rano, w domu świeżo upieczonego małżeństwa Zielińskich, Szymon (Paweł Monsiel)  jest zawiedziony, że Asia (Magda Szczepanek) ma na cały dzień swoje własne plany, a on musi samotnie zjeść śniadanie i spędzić bez niej wieczór.  Na patrolu z Miłoszem Bachledą (Paweł Kowalczyk) wpada na pomysł by wieczorem wspólnie wyskoczyli na piwo, ale Góral wymawia się remontem, i to tak nieprzekonująco, że Zieliński zaczyna się irytować.

Policjantki i policjanci odc. 700: streszczenie

Na szczęście przerywa im wezwanie od Dyżurnego Jacka (Przemysław Puchała), który przekazuje szokujące zgłoszenie  - ze szpitala ukradziono… zwłoki. Rozmowa z rodziną zmarłej i ochroną placówki niewiele daje – nikt nic nie widział i nie ma pojęcia, jak i dlaczego mogło do tego dojść. Córka i mąż kobiety najwidoczniej nie zdążyli się jeszcze otrząsnąć po jej śmierci, a od ochroniarzy Szymon i Góral dowiadują się jedynie, że w szpitalnym prosektorium jeszcze do niedawna pracował mężczyzna, który ma podejrzane hobby. Tego dnia przychodzi też zaskakujące wezwanie na teren ogródków działkowych, gdzie zginęły kwiaty o znacznej wartości. Z pozoru błaha sprawa ma zaskakujący i wzruszający finał.

Tymczasem Krzysiek Zapała (Wojciech Sukiennik)  musi przyznać, że w jego agencji detektywistycznej przydałoby się malowanie, choć wolałby na razie uniknąć wydatków.  Jego pracownik, Roman, oferuje swoją pomoc i... pakuje się w kłopoty. Przez cały dzień Zieliński jest smutny, bo wszyscy zapomnieli o jego urodzinach i nawet Juliusz (Bogusław Kudłek) nie ma czasu wyskoczyć z nim po pracy na piwo.  Bez humoru wychodzi z komendy, godząc się z myślą, że czeka go samotny wieczór w domu, gdy nagle dochodzi do nieoczekiwanej sytuacji…

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE