Policja zastępcza (2010) KINO

2010-11-12 22:08
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Niezła komedia...w niezłej obsadzie...;)

Detektywi Nowojorskiego Wydziału Policji (NYPD), Christopher Danson i P.K. Highsmith (Dwayne Johnson i Samuel L. Jackson) to najtwardsi i najbardziej uwielbiani gliniarze w mieście. I do tego nie noszą tatuaży – to inni tatuują sobie ich podobizny na ciele.

W tym samym wydziale, kilka biurek dalej, pracują detektywi Allen Gamble (Will Ferrell) i Terry Hoitz (Mark Wahlberg). To właśnie ich można oglądać w tle na fotografiach z Dansonem i Highsmithem. Najczęściej są rozmazani i mają zamknięte oczy. Nie są bohaterami. To ci drudzy.

Ale każdy policjant będzie miał kiedyś swój dzień. Gamble i Hoitz natkną się na z pozoru nieistotną sprawę, która okaże się jednym z najpoważniejszych nowojorskich przestępstw. To szansa ich życia. Czy posiadają jednak odpowiednie umiejętności?Policja zastępcza / The Others Guys (komedia, akcja, USA, 2010, 107 min)
premiera: 12 listopada 2010 (Polska) 2010-11-12 5 sierpnia 2010 (Świat)

reżyseria: Adam McKay
obsada: Will Ferrell, Mark Wahlberg, Eva Mendes, Michael Keaton, Steve Coogan, Ray Stevenson oraz Samuel L. Jackson i Dwayne Johnson


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE