Po moim trupie - obsada, fabuła, premiera nowej komedii twórcy Lejdis i Testosteronu

2019-10-15 12:52 aw
Rafał Zawierucha
Autor: WBF

Już niebawem na ekrany kin trafi nowy film Tomasza Koneckiego, reżysera, który na koncie ma takie hity jak Testosteron, Lejdis, Idealny facet dla mojej dziewczyny czy Listy do M. 3. Jedną z głównych ról w Po moim trupie zagra Rafał Zawierucha, aktor, o którym od miesięcy jest głośno za sprawą roli Romana Polańskiego w filmie Tarantino Pewnego razu w Hollywood. Co już wiadomo o nowej produkcji?

Po moim trupie - obsada, fabuła, premiera nowej komedii. Szykuje się prawdziwy kinowy hit? Po moim trupie ma być pierwszym filmem wyprodukowanym przez stację Kino Polska TV. Jak dowiedział się serwis Wirtualnemedia.pl, to dopiero początek planów producenckich stacji. Czy aktor Quentina Tarantino okaże się gwarancją sukcesu?

Po moim trupie - fabuła

Akcja filmu rozgrywa się w niewielkim miasteczku, którego mieszkanką jest Teresa, piękna kobieta, która ma wielu wielbicieli. Mimo urody Teresa jednak zniechęca wielu z nich swoim charakterem. Trudny charakter Teresy boleśnie odczuwa między innymi jej zięć, Kostek. Gdy Teresa niespodziewanie zniknie, życie całego miasteczka zostanie postawione do góry nogami.

Po moim trupie - obsada

W rolę Kostka ma wcielić się Rafał Zawierucha, a w rolę Teresy - Edyta Olszówka. Jak na razie pozostałe nazwiska obsady nie zostały ujawnione.

Po moim trupie - kiedy premiera?

Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się w połowie 2020 roku, a premiera zaplanowana jest na początek 2021 roku.

NAJNOWSZE