Plotkara - gdzie obejrzeć wszystkie sezony?

2021-09-16 17:10 Adrian Rybak
Plotkara
Autor: Warner Media

Plotkara trafi do jednej z platform VOD. Plotkara 2021, przedstawiający losy nowej generacji nastolatków z Upper East Side, już wkrótce trafi do Polski, a razem z nią dodane zostaną także wszystkie sezony kultowej wersji Plotkary sprzed kilkunastu lat. Kiedy i gdzie oglądać odcinki? Odpowiedź niżej.

Nowa wersja Plotkary oparta jest na bestsellerowych powieściach Cecily von Ziegesar oraz na oryginalnym serialu opracowanym przez Josha Schwartza i Stephanie Savage, który emitowany był w latach 2007-2012. W rolach głównych w nowej produkcji występują: Jordan Alexander, Eli Brown, Thomas Doherty, Tavi Gevinson, Emily Alyn Lind, Evan Mock, Zion Moreno, Whitney Peak oraz Savannah Lee Smith. Wraz z odcinkami nowej wersji opublikowane zostaną wszystkie odcinki poprzedniej wersji Plotkary. Gdzie je oglądać?

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Plotkara - odcinki online

Premiera pierwszej części nowej Plotkary (2021) zaplanowana została w HBO GO na 26 października. Wszystkie odcinki nowego sezonu zostaną dodane do serwisu. Tego dnia w HBO GO pojawią się również wszystkie sezony kultowej wersji serialu.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE