Plotkara

i

Autor: Warner Media

Plotkara - gdzie obejrzeć wszystkie sezony?

2021-09-16 17:10

Plotkara trafi do jednej z platform VOD. Plotkara 2021, przedstawiający losy nowej generacji nastolatków z Upper East Side, już wkrótce trafi do Polski, a razem z nią dodane zostaną także wszystkie sezony kultowej wersji Plotkary sprzed kilkunastu lat. Kiedy i gdzie oglądać odcinki? Odpowiedź niżej.

Nowa wersja Plotkary oparta jest na bestsellerowych powieściach Cecily von Ziegesar oraz na oryginalnym serialu opracowanym przez Josha Schwartza i Stephanie Savage, który emitowany był w latach 2007-2012. W rolach głównych w nowej produkcji występują: Jordan Alexander, Eli Brown, Thomas Doherty, Tavi Gevinson, Emily Alyn Lind, Evan Mock, Zion Moreno, Whitney Peak oraz Savannah Lee Smith. Wraz z odcinkami nowej wersji opublikowane zostaną wszystkie odcinki poprzedniej wersji Plotkary. Gdzie je oglądać?

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Plotkara - odcinki online

Premiera pierwszej części nowej Plotkary (2021) zaplanowana została w HBO GO na 26 października. Wszystkie odcinki nowego sezonu zostaną dodane do serwisu. Tego dnia w HBO GO pojawią się również wszystkie sezony kultowej wersji serialu.