Piotr Balicki nie żyje. Młody prezenter przegrał nierówną walkę z chorobą

2022-08-19 15:12 Adrian Rybak
Piotr Balicki nie żyje.
Autor: Tomasz Zukowski/East News Piotr Balicki nie żyje. Był prezenterem i animatorem.

Piotr Balicki nie żyje. Od wielu lat pracował w mediach. Widzowie mogą go znać z programów telewizyjnych stacji TVN. Pracował także za kulisami jako animator publiczności. Informację o jego odejściu przekazała rodzina oraz przedstawiciel Urzędu Miasta Gdyni. Jaki był powód śmierci? Mężczyzna zmagał się z poważną chorobą.

Piotr Balicki zmarł w wieku 38 lat. Informacja o jego śmierci poruszyła wiele osób. Przekazał ją Michał Guć, który pracuje w Urzędzie Miasta Gdyni. - Kiedy dowiedzieliśmy się o diagnozie nowotworu zmartwiliśmy się, ale nikt w najczarniejszych snach nie przypuszczał, że może to być śmiertelna choroba. Niestety z tygodnia na tydzień było gorzej. Piotr wierzył, walczył, wspierali go rodzice i przyjaciele ale lekarze dawali coraz mniej nadziei. Kilka tygodni temu odwiedziliśmy go w szpitalu w Krakowie by go wesprzeć. Cały czas łudziliśmy się, że nastąpi jakiś zwrot. Zmarł dziś nad ranem. Żegnaj Piotrusiu - napisał na Facebooku w piątek 19 sierpnia.

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje Nina z "Sanatorium miłości". Uczestniczka reality show miała 65 lat. Fani: "była zawsze uśmiechnięta"

Tomasz Chada upamiętniony muralem !

Piotr Balicki walczył z nowotworem

Piotr Balicki nie ukrywał swojej choroby. Swoją walkę z nowotworem opisywał w mediach społecznościowych. - Mój dom to obecnie sala nr 2 gdzieś w Centrum Onkologii. Rozpocząłem dość brutalną walkę z wilkiem. Nie ma spektakularnie pozytywnych perspektyw. Ok, pogodzę się z tym. Dlatego od dziś, pisząc właśnie ten konkretny post, chcę starać się wrócić do chociaż jednej jedynej rzeczy, której wilk mi nie odebrał, a która w moim życiu prowadziła mnie zawsze! Do poczucia humoru - pisał w lutym na Instagramie. Prezenter i animator zmagał się z czerniakiem.

Piotr Balicki - programy TV

Piotra Balickiego widzowie mogą najbardziej kojarzyć z programu Mali Giganci, gdzie był animatorem uczestników. Zajmował się także publicznością w takich show jak Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Taniec z gwiazdami, X-Factor i Mam talent. Pracował także przy Eurowizji Junior 2019.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE