Piotr Adamczyk jako Jurek z USA - po co aktorowi drugie konto na Instagramie?

2021-11-29 12:31 Leon Pietrzak
Piotr Adamczyk
Autor: WBF

Piotr Adamczyk pojawił się ostatnio w serialu Marvela i o jego roli zrobiło się bardzo głośno w sieci. Aktor jednak nie daje o sobie zapomnieć i znowu trafił na usta internautów. Koleżanka z branży odkryła jego sekretny profil na Instagramie. Dlaczego Adamczyk został Jurkiem z USA?

Piotr Adamczyk jako Jurek z USA - po co aktorowi drugie konto na Instagramie? Piotr Adamczyk to aktor, którego w Polsce nie trzeba nikomu przedstawiać. W ostatnich miesiącach szukał swojej filmowej szansy na zagranicznym rynku, więc wyjechał do Stanów Zjednoczonych. Wyjazd aktora zaowocował epizodem w serialu Hawkeye, w którym zobaczymy również gwiazdę światowego kina - Jeremy'ego Rennera. Adamczyk, na czas kręcenia zdjęć do produkcji Marvela, przeprowadził się za ocean i tam postanowił założyć nowy profil na Instagramie. Nie spodziewał się, że ktoś go zdemaskuje.

Jurek z USA - Piotr Adamczyk zdemaskowany

Polski aktor postanowił zrelacjonować swój pobyt w Stanach Zjednoczonych na Instagramie. Nie chciał jednak, aby ktoś odkrył jego nową działalność w sieci, więc zdecydował się założyć drugie konto pod nazwą @jurek_z_usa. Przez długi czas udawało mu się to utrzymywać w tajemnicy, ponieważ profil Jurka z USA został założony w listopadzie 2020 roku! Na swoim Instagramie Adamczyk wciela się w "zwykłego Jurka" i publikuje filmiki, w których chodzi po Los Angeles i odwiedza inne ciekawe miejsca. Opowiada żartobliwie o życiu w USA i udaje "zdenerwowanego Polaka" za granicą. Jego tajny profil został zdemaskowany przez Joannę Koroniewską.

"Jurek, ty tu nie pitol, bo ludzie mnie zasypują pytaniami - że ty masz twarz podobną do jakiegoś polskiego aktora. Mówił ci już ktoś tak kiedyś?" - napisała w komentarzu pod jednym ze zdjęć

Sonda
Czy wiedzieliście wcześniej o nowym profilu Piotra Adamczyka?

Piotr Adamczyk, a właściwie Jurek z USA, nie był zadowolony z jej wielkiego odkrycia. Zasmuciła go informacja, że wszyscy odkryli jego "amerykański" profil. Mimo wszystko, nie zawiesi swojego nowego konta i zamierza dalej publikować nowe treści.

Piotr Adamczyk - po co aktorowi drugie konto na Instagramie?

Aktor publikuje filmy, w których wysławia się jak jego postać w nowym serialu Marvela. To właśnie na nowym profilu dokumentuje swoją przemianę w bohatera i pokazuje jak zachodził proces szukania roli do amerykańskiej produkcji. "Hawkeye" można już oglądać na platformie Disney+, której obecnie nie ma w naszym kraju. Jednak zapowiedziano, że pojawi się w pierwszej połowie przyszłego roku.

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE