Natalia Oreiro - Cambio Dolor

i

Autor: Youtube.com/Natalia Oreiro; screen z filmu "Natalia Oreiro - Cambio Dolor (Official Video)"

Serialowe hity

Piosenki z kultowych telenowel. Te utwory słyszeliście w czołówkach latynoskich i tureckich seriali

2023-07-19 14:06

Telenowele od lat podbijają serca polskich widzów. Romantyczne historie pełne intryg i dramatycznych zwrotów akcji można było zobaczyć w wielu kanałach. Te najpopularniejsze można było oglądać w TVP i TVN. Wiele tytułów kojarzy się fanom z piosenkami, które można było usłyszeć w czołówkach. Pamiętacie je?

Telenowele zachwycały widzów. Oglądały je przede wszystkim kobiety i młodzież. W TVN było stałe pasmo, w którym można było je oglądać. Meksykańskie i kolumbijskie produkcje emitowane były o godzinie 15:00. Lata później w polskiej telewizji pojawił się kolejny podobny fenomen. Tym razem były to telenowele tureckie. Choć powstawały w zupełnie innym miejscu świata z inną kulturą, miały wiele wspólnych cech. Miłość, nienawiść, zdrada i intrygi to wątki, które pojawiają się niemal w każdej tego typu produkcji. Ważna jest również muzyka. Wiele seriali kojarzy się z piosenkami, które można było usłyszeć w czołówkach.

ZOBACZ TAKŻE: Gorzka zemsta, Cena marzeń, Marina... Telenowele, które podbiły serca widzów TVN

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21

Piosenki z telenowel

Z pewnością wielu z was pamięta latynoskie telenowele, które popołudniami można było oglądać w TVN czy TV4. Teraz możecie znać tureckie produkcje emitowane w TVP czy WP. Każda telenowela kojarzy się też z muzyką. Przypominamy najpopularniejsze piosenki z telenowel. Znajdziecie je w galerii poniżej: