Piloci

i

Autor: materiał prasowy

Piloci w player.pl - kiedy premiera musicalu Teatru Muzycznego ROMA?

2020-04-24 13:30

Player zaprasza na spektakularne widowisko Teatru Muzycznego ROMA. Wyjątkowa obsada aktorska, świetna muzyka, niesamowita scenografia i animacje. Już wkrótce w serwisie będzie można obejrzeć jeden z najpopularniejszych musicali ostatnich lat – „Piloci”! W rolach głównych zobaczymy m.in. Zofię Nowakowska, Jana Traczyka, Janusza Krucińskiego, Tomasza Więcka, Martę Wiejak, Pawła Kubata, Piotra Piksa, Piotra Janusza. Za libretto i reżyserię spektaklu odpowiada Wojciech Kępczyński. Teksty piosenek stworzył Michał Wojnarowski, a muzykę skomponowali Jakub i Dawid Lubowiczowie. Rejestracji przedstawienia dokonano w Teatrze Muzycznym ROMA w maju 2019 roku. Za realizację telewizyjną odpowiadał Tomasz Motyl.

Piloci w player.pl - kiedy premiera musicalu Teatru Muzycznego ROMA? Piloci to polski musical wystawiany w Teatrze Muzycznym ROMA w latach 2017-2019. Osią fabuły jest historia miłości brutalnie przerwanej przez II wojnę światową. Tłem dla wielkiego uczucia łączącego Jana, młodego polskiego pilota wojskowego i Ninę, warszawską artystkę kabaretową, są dramatyczne wydarzenia historyczne - przede wszystkim m.in. Bitwa o Anglię. Ta, w której niezwykle ważną rolę odegrali polscy piloci.

Dopasuj aktora do filmu

Pytanie 1 z 10
Kto zagrał główną rolę w filmie "Carte Blanche"?

Piloci w player.pl - kiedy premiera musicalu?

Premiera Pilotów w Playerze to krok w stronę wspierania polskiej kultury i rodzimych twórców. Platforma stała się partnerem Fundacji Legalna Kultura, której celem jest edukacja w zakresie praw autorskich i zagrożeń związanych z piractwem oraz uświadamianie znaczenia etyki w korzystaniu z dóbr kultury. W czasach zamkniętych kin i teatrów legalne serwisy VOD, w tym player.pl, stały się najlepszym – uczciwym i bezpiecznym – źródłem dostępu do najnowszych filmów, seriali, koncertów, a także spektakli i musicali. Wybierając legalne źródła każdy z nas wspiera polskich twórców i instytucje kultury. Jest to szczególnie ważne w obecnej sytuacji.  

Pilotów będzie można obejrzeć w Playerze już od piątku 24 kwietnia! Spektakle i musicale dołączają do oferty transakcyjnej serwisu, co oznacza, że można wykupić do nich dostęp bez konieczności posiadania pakietu.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu