Na dobre i na złe 2020 - do kiedy w TV przed przerwą wakacyjną?

2020-04-24 13:21 kw
Na dobre i na złe, odc. 778. Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra)
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odc. 778. Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra)

Na dobre i na złe to serial, który mimo upływu lat znajduje się w ścisłej czołówce najchętniej oglądanych seriali w Polsce i pozostaje liderem oglądalności w dniach swojej emisji. To również produkcja, w której możemy oglądać gwiazdorską obsadę. W serialu występują między innymi Michał Żebrowski, Aleksandra Hamkało, Filip Bobek, Marta Żmuda Trzebiatowska, Mateusz Janicki oraz Mateusz Damięcki. Już wkrótce, ze względu na przerwę wakacyjną, widzowie będą musieli pożegnać się z ulubionymi bohaterami. Kiedy wyemitowany zostanie ostatni odcinek?

Na dobre i na złe 2020 - do kiedy w TV przed przerwą wakacyjną? Na dobre i na złe to ukochany serial Polaków. Widzowie nie wyobrażają sobie nawet tygodnia bez nowego odcinka produkcji. Niestety ze względu na pandemię koronawirusa, przerwa wakacyjna zostanie nieco przyspieszona. To oznacza, że rozłąka z lekarzami z Leśnej Góry będzie dłuższa, niż zazwyczaj. Kiedy wyemitowany zostanie ostatni odcinek?

Na dobre i na złe 2020 - do kiedy w TV?

Ze względu na pandemię koronawirusa twórcy serialu Na dobre i na złe nie zdążyli nakręcić wszystkich odcinków, z emitowanego właśnie sezonu produkcji. Właśnie dlatego przerwa wakacyjna rozpocznie się nieco wcześniej, niż zazwyczaj. Ostatni odcinek przed wakacjami zostanie wyemitowany już w środę, 29 kwietnia.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE