Pierwsze zdjęcia z "Hobbita"

2011-06-27 10:02
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Zobacz w Eska Cinema :)

Amerykański serwis Entertainment Weekly opublikował pierwsze oficjalne zdjęcia z filmów bazujących na "Hobbicie" J.R.R. Tolkiena. Można na nich zobaczyć Martina Freemana w roli Bilba, Iana McKellena jako Gandalfa oraz Freemana i Petera Jacksona na planie produkcji.

Na sam film niestety musimy jeszcze poczekać do 14. grudnia 2012. Druga część pojawi się w kinach rok później. Zdjęcia do pierwszego filmu są obecnie kręcone w 3D w Wellington w Nowej Zelandii.

W filmie, właściwie w filmach, pojawią się m.in. Ian McKellen jako Gandalf, Martin Freeman jako Bilbo Baggins, Cate Blanchett jako Galadriel, Orlando Bloom jako Legolas, Ian Holm jako starszy Bilbo, Christopher Lee jako Saruman, Hugo Weaving jako Elrond i Elijah Wood jako Frodo.

Scenariusze do obu filmów napisali Fran Walsh , Philippa Boyens , Guillermo del Toro i Peter Jackson. Jackson zajmuje się również produkcją i reżyserią.

Pierwszy film będzie nosił tytuł "The Hobbit: An Unexpected Journey", natomiast drugi film zatytułowano "The Hobbit: There and Back Again".


Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE