Pierwsza miłość

i

Autor: Materiały Prasowe

Pierwsza miłość: Wiola zmuszona do ślubu przez guru sekty! Uda się ją uratować?

2020-12-16 21:19

W najbliższych odcinkach "Pierwszej miłości" będziemy świadkami ceremonii ślubnej Wioli (Diana Kozłowska) i Dalemira (Kamil Gałuszka). Ojczym dziewczyny, Kaśka (Michał Koterski), wiedząc o zamiarach sekty, chce uratować córkę i nie dopuścić do zawarcia małżeństwa. Pomaga mu w tym Mikser (Błażej Michalski). Wejście na teren Centrum Bankietowego nie jest jednak tak proste.

Pierwsza miłość: Wiola zmuszona do ślubu przez guru sekty! Uda się ją uratować? Mimo wszystko znajdują sposób jak przechytrzyć sektę. Nieszczęśliwa Wiola sprzecza się z jedną z członkiń sekty, która szantażuje ją, że jeśli nie będzie chciała wyjść za mąż za Dalemira (Kamil Gałuszka), policja dowie się kto stał za akcją w biurze poselskim. Przestraszona dziewczyna zostaje siłą zmuszona do ceremonii zaślubin.

Pierwsza miłość: Wiola zmuszona do ślubu przez guru sekty! Uda się ją uratować?

Tymczasem Kaśka podstawia pod urzędnika stanu cywilnego swojego znajomego Ludwika. Wiola widząc znajomą twarz jest spokojniejsza. Uroczystość zakłóca wtargnięcie prawdziwego urzędnika. Nieopodal Kaśka wdaje się w bójkę z Kordianem, który chce go zabić. Dalemir, załamany rozwojem sytuacji, dołącza do Kordiana i sam chce wymierzyć ostateczny cios Kaśce. Czy żądni zemsty członkowie sekty zabiją ojczyma Wioli?

ESKA XD #012
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE