Pierwsza Miłość: Piotr Cyrwus w obsadzie serialu! Kogo zagra?

2021-04-13 13:40 kg
Piotr Cyrwus
Autor: materiał prasowy

Pierwsza Miłość to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Produkcja gości na antenie Polsatu od 2004 roku i niezmiennie przyciąga ogromną publiczność. Akcja serialu rozgrywa się w malowniczym Wrocławiu, a głównym jego wątkiem są miłosne perypetie głównych bohaterów. Już wkrótce do obsady popularnego serialu dołączy Piotr Cyrwus, którego widzowie świetnie znają z produkcji: Ojciec Mateusz, Siostry, Kasia i Tomek, Hotel 52, Czas honoru czy też Na Wspólnej. Kogo zagra?

Pierwsza Miłość: Piotr Cyrwus w obsadzie. W jakiej roli zobaczymy aktora? Piotr Cyrwus wcieli się w rolę wójta Nowosiółek, Kazimierza Wąsa. Wąs ma 55 lat, a w politykę lokalną zaangażowany jest od ponad trzydziestu. Ma konserwatywne poglądy i jest mocno związany z Kościołem, do którego zbliżył się po śmierci ukochanej żony. Marysieńka zmarła przed dwoma laty w wypadku samochodowym. Wójt do tej pory nie może pogodzić się z odejściem żony, z którą nie tylko tworzył udany związek, ale która również pomagała mu w prowadzeniu założonej wspólnie fundacji.

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

Pierwsza miłość - Piotr Cyrwus w serialu Polsatu

Teraz w jego życiu pojawi się druga Marysia… A w zasadzie Dominika. Pierwsza kobieta, która po śmierci żony zwróci na siebie uwagę Wąsa. Siostra bliźniaczka Marysi ma ku temu swoje powody. Chce podjąć pracę w Urzędzie Gminy i będzie próbowała pozbyć się sekretarki wójta Jadzi (Wiesława Siemianowska). W międzyczasie na światło dzienne zaczną wychodzić fakty związane z funkcjonowaniem założonej przez wójta fundacji… Jednego możemy być pewni w Nowosiółkach cicho i spokojnie nie będzie.

Pierwszy odcinek z udziałem Piotra Cyrwusa zobaczymy już 30.04! Premierowe odcinki serialu „Pierwsza Miłość” od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 na antenie Polsatu!

NAJNOWSZE