„Pierwsza miłość” odc. 4142 streszczenie. Julkę odwiedza Franka. Szybko się orientuje, że koleżanka także należy do fanklubu Mateusza i Teresy

2026-01-23 10:10

„Pierwsza miłość” - co wydarzy się w nadchodzącym odcinku serialu? Zdecydowanie nie zabraknie emocji! Fryderyk, który ma pieniądze, fantazję i najwyraźniej zależy mu na Emilce, organizuje dla niej coś specjalnego. Co jeszcze wydarzy się w odcinku 4142, którego emisja w dniu 28 stycznia 2026 roku, o godzinie 18:00 w Polsacie?

„Pierwsza miłość” - odcinek 4142

Fanklub Teresy i Mateusza rośnie w siłę. Adrianna ostrzega Emilkę, żeby nie zaglądała do internetu, jeśli nie chce trafić na peany o zakazanej miłości tej dwójki. Emilka ciężko znosi to wszystko – strach przed Stikiem, izolację. Fryderyk, który ma pieniądze, fantazję i najwyraźniej zależy mu na Emilce, organizuje dla niej coś specjalnego. Julkę odwiedza Franka. Dawno się nie widziały, ale dziewczyna wydaje się być zainteresowana głównie Teresą, o której teraz wszędzie piszą. Julka szybko się orientuje, że koleżanka także należy do tego głupiego fanklubu. Mateusz tymczasem zaczyna dostrzegać potencjał w swoich nastoletnich wielbicielkach… Lusia wyjeżdża na wycieczkę z drużyną harcerską. Lucynka chce wykorzystać wolne chwile, by pogodzić się z Jędrkiem. Maurycy jednak ma na nie inny plan. Zajęci sobą, nie odbierają telefonów i… z opóźnieniem dowiadują się, że z autokar, którym jechała Lusia, nie dojechał do celu… doszło do tragicznego wypadku.

„Pierwsza miłość” odc. 4142 online i w tv - gdzie oglądać?

„Pierwsza miłość” to serial, który jest emitowany od poniedziałku do piątku, o godzinie 18:00 w Polsacie. Nowy sezon produkcji zapewnia widzom ogrom emocji, ponieważ w życiu głównych bohaterów dzieje się naprawdę sporo. Odcinek 4142 będzie można obejrzeć już w środę, 28 stycznia. Dla wszystkich osób, które nie będą mogły obejrzeć odcinków serialu premierowo w telewizji, mamy dobrą wiadomość. Serial jest również dostępny na platformie Polsat Box Go.

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

„Pierwsza miłość” - kto występuje w serialu?

W nowym sezonie „Pierwszej miłości” w obsadzie serialu znaleźli się:

  • Aneta Zając jako Marysia Radosz,
  • Aleksandra Zienkiewicz jako Kinga Żukowska,
  • Honorata Witańska jako Marta Andruszkiewicz,
  • Anna Ilczuk jako Emilia Miedzianowska,
  • Łukasz Płoszajski jako Artur Kulczycki,
  • Wojciech Błach jako Michał Domański,
  • Michał Mikołajczak jako Piotr Majczyk,
  • Damian Kulec jako Kacper Nowaczyk,
  • Przemysław Sadowski jako Jakub Wenerski,
  • Katarzyna Maciąg jako Laura Kowalik,
  • Karol Strasburger jako Karol Weksler,
  • Grażyna Wolszczak jako Grażyna Weksler.